Tepanje

chokolada

Iskusan
Poruka
5.251
Da li tepate vasem partneru?
Volite li da tepate i da vam tepaju ili se osecate strasno glupo u tim situacijama?

Evo ja sam na primer jedna velika maza i obozavam da tepam i da mi tepaju. To mi je nekako neophodno u vezi. :D
 
chokolada:
Da li tepate vasem partneru?
Volite li da tepate i da vam tepaju ili se osecate strasno glupo u tim situacijama?
Evo ja sam na primer jedna velika maza i obozavam da tepam i da mi tepaju. To mi je nekako neophodno u vezi. :D
Obozavam da tepam i da se mazim. I volim kad mi on govori nezne reci, a da ne cini to dovoljno cesto, prisilila bih ga na to! :twisted: Ma, sve je to u tom trenutku tako lepo i slatko, normalno, a sad kad pomislim kako znam da se prenemazem... a-joj :oops: :oops:
Dobro nisi postavila pitanje - kako tepate? :oops: :oops:
 
chokolada:
Snezna_kraljica:
Dobro nisi postavila pitanje - kako tepate? :oops: :oops:
Ma htela sam, ali bilo me sramota reci sta ja sve govorim i kakva imena izmisljam. :oops: :wink:
Tacno. Ignorisacemo to pitanje koje nam se logicki nametnulo. 8)
A uostalom, nisi u zahvalnoj poziciji! Da si postavila to pitanje, i sama bi morala odgovoriti na njega, jer si temu ti postavila...

Mada.... sta mislis, koriste li svi ljudi manje-vise ista tepanja za svoje drage? Ja mislim da je tako.. Ne znam u cemu je onda problem... :oops:
 
Mi stalno tepamo. Skoro da nikad ne razgovaramo normalno, već nam je ustaljeno da tepamo dok pričamo o bilo čemu. najgore kade zanesemo, pa i u društvu počnemo tako da pričamo. Uvek nam se smeju.
A kakva sve imena koristimo... :oops:
 
storm cloud:
Snezna_kraljica:
Mada.... sta mislis, koriste li svi ljudi manje-vise ista tepanja za svoje drage? Ja mislim da je tako..

I ja mislim. Ti mislis da je to nesto posebno kad ti tepa, a ono, sve bivse i sve buduce imaju iste te slatke male nadimke. Bljak!
Bas sam se zapitala da li si ti musko ili zensko, a onda sam videla slicicu Barbike u profilu i odmah mi je bilo jasno... :lol:
a otkud ti znas da je tako? Jeste mi odvratna ta pomisao.... :x Gde je tu posebnost, bre!!!!??? Hocu da sam JEDINA!!! :lol: Ali, bar sam sigurna da jedan nadimak ostaje samo moj, jer sam ga ja izmislila za sebe, a on ga prihvatio. :twisted:
 
mackica ns:
Mi stalno tepamo. Skoro da nikad ne razgovaramo normalno, već nam je ustaljeno da tepamo dok pričamo o bilo čemu. najgore kade zanesemo, pa i u društvu počnemo tako da pričamo. Uvek nam se smeju.
A kakva sve imena koristimo... :oops:
damn, svi smo isti :?
Svi kao - "jao, sto smo slaki, pa stalno tepamo, a kako.. e, to necemo da kazemo... Ali, samo kad biste znali... ali vam necemo reci... ali bi vas jako zanimalo... cutacemo..."
:lol: :lol:
 
Snezna_kraljica:
Bas sam se zapitala da li si ti musko ili zensko, a onda sam videla slicicu Barbike u profilu i odmah mi je bilo jasno... :lol:
a otkud ti znas da je tako? Jeste mi odvratna ta pomisao.... :x Gde je tu posebnost, bre!!!!??? Hocu da sam JEDINA!!! :lol: Ali, bar sam sigurna da jedan nadimak ostaje samo moj, jer sam ga ja izmislila za sebe, a on ga prihvatio. :twisted:

Ma kakvi, gresis, musko sam! :shock:

Nije valjda da moji komentari lice na muske? :shock:

Ha, ne verujem da bi muskarac stavio Barbiku u profil. To bi stvarno bilo :lol:

Eh, otkud znam. Dobijala sam gomilu takvih nadimaka, naravno, uz uveravanje kako sam ja posebna i jedina, a onda sam videla da su mu se tako potpisivale bivse.

Izmislila ja ili on, to se patentira i sprema za narednu. Imala sam ja i gomilu novih, tek izmisljenih, ali ko mi garantuje da naslednica sad ne nosi isti takav? Sta mislis, da je priupitam, hehe?
 
storm cloud:
Imala sam ja i gomilu novih, tek izmisljenih, ali ko mi garantuje da naslednica sad ne nosi isti takav? Sta mislis, da je priupitam, hehe?
Hm. Izgleda da je resenje - izmisliti i zavoleti neki pomalo bezvezan nadimak, koji nije bas mnogo pozeljan. Usvojiti ga kao dragog i simpaticnog.
Jer ga nece smeti oprobati ni na jednoj drugoj devojci! :twisted:
I tako si bar sigurna da si jedina :lol:
Dakle - volis taj nadimak ne zato sto je sladak, vec zato sto je samo tvoj... 8)
 
Snezna_kraljica:
I tako si bar sigurna da si jedina :lol:

Nazalost, u to nikada ne mozes biti sigurna, ne samo po pitanju nadimaka. :(

Ja sam svoj glupi nadimak imala(jedinstveni, pored hiljadu stereotipnih),kao i vise varijacija istog, trazila da ostane samo moj (nesto kao podela imovine posle "razvoda", hehe), obecao je da hoce, ali...sta ga kosta da obeca? :cry:
 
Ja imam tri nadimka za koja sam baš sto posto sigurna da su SAMO MOJI! Zato što imaju veze samo sa mnom i zato što su izmišljeni na osnovu nekih samo mojih osobina, za koje znamo samo on i ja. :wink:
Rado bih vam prišapnula, ali :oops: :oops: :oops:
A za ostale, standardne, me ni ne interesuje, pa imam i ja nekoliko tepanja koja sam primenjivala i na bivšim momcima, pa ne smatram da je to nešto strašno.
 

Back
Top