Kako dozivljavate stripere?

Obicno su to ******, jelda. Ne znam, nikako ih ne dozivljavam, nije mi senzacija da gledam muski striptiz , niti mislim da ce da bude
auditorijum koji to voli asocira me na zagorele babe i lujke,
Meni je interesantniji za analizu zigolo nego striper.
 
Ja ih dozivljavam kao profesionalne plesace po nocnim klubovima.Nije istina da budjave babe trce u klubove sa muskim striptizom.Daleko je veci broj mladih devojaka koje se super zabave sa takvom vrstom programa.
Mnogo je veca zainteresovanost za stripere,nego za striptizete:)
 
Ja zene koje idu u takve show-owe dozivljama kao uspaljene domacice koje moraju gurati pare u gatjice skoro pa nevidljive muskarcima koje bi cesto mogli biti i njihovi sinovi po godinama


takodje se pitam da li te zvukove koje te zene davaju od sebe tipa-------> yeah wow uh uh spadaju u obicnu radost situacije u kojoj se nalaze ili je to masovno svrsavanje?

ja mislim da njih 65% svrsi


mogao bi raditi ko zigolo kog djavola da pleses skidajuci svoju garderobu
 
Zanima me,kako vi dozivljavate stripera?Da li kao nekoga ko izvodi zavodnicki "umetnicki"ples,ili kao na primer "musku koketusu".ili....
Kako?

Ja sam to prvi put uradio u osmom rayredu na poslednjoj ekskurziji, u hotelskoj sobi pred drugaricama. Dva drugara su kao počela ali su odustali. Bio sam sit konstatnih ženskih impresija o filmu "Momačko veče" pa još kada sam uzeo u obzir da su se naprednije drugarice već torbale (sinnke legendo) nisam imao nikakvih prepreka da ih zavitlavam. Išao sam do gaćica računajući da smo ionako svi zajedno bili na bazenu tokom školske godine a tamo smo muški u gaćicama. Ne mogu da zaboravim one grimase sa razrogačenim očima...

Posle sam to uradio pred ribom zezanja radi kao i za jednu proslavu.

Igrom slučaja mi je bilo nudjen neki striptiz klub na Novom Beogradu ali mi je "ponudjač" bio jako jako sumnjiv a ja imao 25 godina...

Ma to je samo zezanje dok ne počne da spada u prostituciju
 
Ja sam to prvi put uradio u osmom rayredu na poslednjoj ekskurziji, u hotelskoj sobi pred drugaricama. Dva drugara su kao počela ali su odustali. Bio sam sit konstatnih ženskih impresija o filmu "Momačko veče" pa još kada sam uzeo u obzir da su se naprednije drugarice već torbale (sinnke legendo) nisam imao nikakvih prepreka da ih zavitlavam. Išao sam do gaćica računajući da smo ionako svi zajedno bili na bazenu tokom školske godine a tamo smo muški u gaćicama. Ne mogu da zaboravim one grimase sa razrogačenim očima...

Posle sam to uradio pred ribom zezanja radi kao i za jednu proslavu.

Igrom slučaja mi je bilo nudjen neki striptiz klub na Novom Beogradu ali mi je "ponudjač" bio jako jako sumnjiv a ja imao 25 godina...

Ma to je samo zezanje dok ne počne da spada u prostituciju

Nikad nije kasno da otpocnes "biznis", kad vec imas iskustva kakvog-takvog...:)
 
Pa i to je posao, kao i svaki drugi...Ne mora da znaci ako atraktivan muskarac plese i skida se pred grupom "zainteresiranih" zena, da automatski nudi i sex za novac...

Apsolutno...
16912-126269.jpg

Znači posmatrajući Beogradjane kako se ponašaju dok prolaze kraj nudističke plaže zaključio sam da vredi naplatiti ljudsku glupost. Divim se osobama koje će da plate da vide čovekovu anatomiju... Babama i sujetnim muškarcima ima da zabranim pristup, može mi se...
 

Back
Top