15.000 postova

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

sanja

Gost
... ce biti za koji sat. ko ce biti srecni dobitnik?
pitate se cega? pa npr. jednog BRAVO! i bez pisanja radi ispunjavanja kvote, molim.
tema je: ima li komaraca u kosutnjaku!
vreme... sad!
 
eto sanja objašnjava svoje pitanje detaljnije... pa je tema otključana... hvala, pozdrav

sanja:
ne slazem se. da si iz bg, znala bi da je pitanje usmereno onima sto se seksaju po kosutnjaku jer nemaju gde. i nema veze sa okupljanjem, pa bih te molila da ovo nekako dodas tamo.
hvala.
 
a kad moderatori počiste zaključane topike oma pane broj postova... i tako u krug ,-) ... he he he... šalim se stičemo mi uskoro taj magičan broj od 15.000 al se plašim da čemo natucati do 100.000 ,-)
 
blondi:
a kad moderatori počiste zaključane topike oma pane broj postova... i tako u krug ,-) ... he he he... šalim se stičemo mi uskoro taj magičan broj od 15.000 al se plašim da čemo natucati do 100.000 ,-)
:?: :?: :?: Blondi, procitaj moju poruku na temi "Dugi ponovo ..." koju si mi onako, bitchy, premestila brzopleto na On trazi nju, iako u temi ja konkretno nisam trazio nju... Citaj i uci se tumacenju Srbskog jezika... :!: :!: :!:
 
dugi777jezik:
blondi:
a kad moderatori počiste zaključane topike oma pane broj postova... i tako u krug ,-) ... he he he... šalim se stičemo mi uskoro taj magičan broj od 15.000 al se plašim da čemo natucati do 100.000 ,-)
:?: :?: :?: Blondi, procitaj moju poruku na temi "Dugi ponovo ..." koju si mi onako, bitchy, premestila brzopleto na On trazi nju, iako u temi ja konkretno nisam trazio nju... Citaj i uci se tumacenju Srbskog jezika... :!: :!: :!:
:shock: :?: meni držiš moralca o ne-tolerantnosti i forsiraš neki veštački nacionalizam, pihhh ... a sam ne poseduješ ni običnu osnovnu tolerancu po naciji... :!:

ja sam ponosna na svoj srpski i na to ko sam i šta sam!!!... ne opterečujem se ljudima koji su papeški više od pape :-\

PS... kad sve več tako dobro znaš... onda ne skreči i ne kvari drugima teme...
 
dugi777jezik:
blondi:
a kad moderatori počiste zaključane topike oma pane broj postova... i tako u krug ,-) ... he he he... šalim se stičemo mi uskoro taj magičan broj od 15.000 al se plašim da čemo natucati do 100.000 ,-)
:?: :?: :?: Blondi, procitaj moju poruku na temi "Dugi ponovo ..." koju si mi onako, bitchy, premestila brzopleto na On trazi nju, iako u temi ja konkretno nisam trazio nju... Citaj i uci se tumacenju Srbskog jezika... :!: :!: :!:

Steta je, Blondi, sto ti sujeta ide ispred dugog zenskog jezika, mozes si misliti kolika ti je... Moj nacionalizam nije vestacki, nego izvoran i sme biti sirok samo onoliko da ne smeta Makedoncu, Hrvatu, Rumunu, Slovencu i bilo kojem drugom Bozjem bicu... Ja nisam savrsen, niti se smatram boljim od tebe u bilo cemu, to nije ni bitno... Bitno je da se druzimo i tolerisemo i volimo... Zao mi je sto si zauzela tako arogantan stav, uprazno ponosan i zabrinjavajuce sujetan, mozda je to profesionalna deformacija posto si ovde jedna od organizatora foruma, sta se tu moze... Ipak znaj da se od tebe ocekuje malo vise fleksibilnosti i razumevanja, a manje isterivanja na cistac nepotrebnih stvari... Pozdravlja te i dzentlmenski ljubi... :? :? :? Dugi777jezik ! :? :?
 
blondi:
sanja:
...pitanje je usmereno onima sto se seksaju po kosutnjaku jer nemaju gde
eto da podignemo topic...
:wink:

Ne znam za seksanje, ima valjda i toga. Ja vise volim da lovim svice u ponoc po Kosutnjaku!!!!1
Sto se komaraca tice - dobre vesti: juce su zaprasivali! A protiv krpeljhac e useptembru, kako najavljuju iz sekretarijata za zastitu zivotne sredine (uobicajeno, dva puta godisnje, u prolecei u jesen). To je info iz prve ruke....
Tako da je Kosutnjak bezbedan za sve nocne akcije!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top