Nema goriva: '100 000 Srba zarobljeno u Grčkoj'

Pogledaj rezultate ankete: koji su Srbi bolje prošli na svom latovanju

Glasova
42. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Srbi u Grčkoj gde su ih braTski Grci odrali za litru benzina i gde su prisilno ostali duže

9 21,43%
  • Srbi u Hrvatskoj gde je svega jedan promil njih imao neugodnosti a masa njih lepo se provela

11 26,19%
  • ni jedni ni drugi

10 23,81%
  • nemam pojma... proveo sam letovanje patriotski u kadi s patkicom naravno, u Srbiji, razume se

12 28,57%
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 170

Tema: Nema goriva: '100 000 Srba zarobljeno u Grčkoj'

Zaslužan član kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    335

Cool Nema goriva: '100 000 Srba zarobljeno u Grčkoj'

Nema goriva: '100 000 Srba zarobljeno u Grčkoj'

Srpski turisti ne mogu se vratiti iz grčke jer tamo zbog općeg štrajka ne rade benzinske postaje, a gorivo se na crno prodaje za čak pet eura po litri.

Najmanje 100 000 Srba blokirano je u Grčkoj zbog općeg štrajka, piše Press. Turisti ne mogu natočiti gorivo i vratiti se kućama, a situaciju dobro koriste šverceri koji litru goriva naplaćuju po čak pet eura, a ona inače stoji 1.25 do 1.40. Štrajk grčkih vozača cisterni trake već šest dana i opasno je zaprijetio općoj paralizaciji cijele države.

Vozači su nezadovoljni vladinim prijedlogom za liberizacijom izdavanja dozvola za prijevoz, jer su MMF i europske financijske institucije time uvjetovale kredit od 110 milijardi eura. Nakon jučerašnjih pregovora, kamiondžije su izjavile kako dogovor nije postignut i da se štrajk nastavlja.

ove godine samo 10ak srpskih turista od njih preko 100 000 koji su posetili Hrvatsku su imali neugodnosti.... da mi je znati šta će reć patriote na ivh 100 000 Srba koji su otišli u braTsku Grčku na letovanje, gde će im boravak biti duži, "slađi i SKUPLJI a među uličnim bandama gde mogu zaraditi i više od šamara ...zbog štrajkaša, anarhista itd... i to u državi čiji jezik ne poznaju

nisam dugo otvorio temu na Krsti a uz temu...obavezna je i anketa

Koji su Srbi bolje prošli na svom letovanju

1.Srbi u Grčkoj gde su ih braTski Grci odrali za litru benzina i gde su prisilno ostali duže, što će ih možda stajati kao da su otišli u Hong Kong....a umesto super provoda imaju prilike anarhiste i lenčine kako zavlače narod i prelepu zemlju

2.Srbi u Hrvatskoj gde je svega jedan promil njih imao neugodnosti a masa njih lepo se provela, prisetila se nekih davnih vremena, detinjstva, nostalgije, gde je priroda i dalje manje više netaknuta more toplo i prelepo sa puno lepih pejzaža, a klopa i ponuda svake godine sve izvrsnija, nema nereda, štrajkova...

3.ni jedni ni drugi

4.nemam pojma... proveo sam letovanje patriotski u kadi s patkicom naravno, u Srbiji, razume se
    Poslednji put ažurirao/la kyo. : 29.07.2010. u 19:43
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Zaslužan član kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    335

Podrazumevano Re: Nema goriva: '100 000 Srba zarobljeno u Grčkoj'

jel nam se Tixi vratiJa iz braTske mu Grčke?
    drage moje komšije Balkanci... sve vas lepo pozdravlja i posmatra kyo iz EUa .... nemoj da mi vrludate ... "EU nema alternative!":)

Starosedelac
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Elas,Elas!**** Croatia!

Buduća legenda ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Citat Original postavio kyo. Pogledaj poruku
    jel nam se Tixi vratiJa iz braTske mu Grčke?
    Isti scenario ocekuj kod nas
    Samo sto ce biti previse turskih kamiondzija

Domaćin
    Učlanjen
    01.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    ..a primiti muslije iz Bosne?
    to je nas Hrvatski(slavenski) narod.nemos to usporedit sa garavim heleniziranim turcima..

Buduća legenda ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Citat Original postavio walter45 Pogledaj poruku
    to je nas Hrvatski(slavenski) narod.nemos to usporedit sa garavim heleniziranim turcima..
    Bosanac ili hrvat, srpski otpaci!

Zaslužan član peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    280

U čemu je fora sa velikim ''t'' u riječi bratski?

Primećen član Јаре (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

ove godine samo 10ak srpskih turista od njih preko 100 000 koji su posetili Hrvatsku su imali neugodnosti.... da mi je znati šta će reć patriote na ivh 100 000 Srba koji su otišli u braTsku Grčku na letovanje, gde će im boravak biti duži, "slađi i SKUPLJI a među uličnim bandama gde mogu zaraditi i više od šamara ...zbog štrajkaša, anarhista itd... i to u državi čiji jezik ne poznaju :think
    Хаха, дај бре не лупетај, јесу људи у проблему, стисла их криза, гориво мало скупље, али бар се одмори човек, нема бриге да ће му неко разбити ауто због таблица, или се мрштити кад чује одакле долази, а још кад виде евре проговарају на Српском, зато, западни сусједи, боље решавајте своје проблеме, да не буде за пар година вама оно што се њима сада дешава.
    Dig your own grave and save!

Starosedelac al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1310

Grcka je sranje , kao i Hrvatska i Crna Gora , Bugarska i slicne destinacije gde Srbadija letuje , a ove prve tri su jos tragicnije posto imaju stvarno do jaja more i prirodu , al kad ih naseljavaju cobani , budale , sovinsti i dzabalebarosi koji sa turizmom veze nemaju .
    The Show Must Go On...

Buduća legenda Petar BSK (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    290

Neka guraju do Makedonije,ja zamalo ove godine da odem u Grcku :S...

Zaslužan član zike (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    248

Citat Original postavio peti ligament Pogledaj poruku
    U čemu je fora sa velikim ''t'' u riječi bratski?
    Pa nije bracki, nego braTski
    http://www.youtube.com/watch?v=demXE9AFkLg

Zaslužan član peti ligament (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    280

Citat Original postavio zike Pogledaj poruku
    Pa nije bracki, nego braTski
    A pravilno je ''bracki'', je l'?

Varaždinac se malo prejeb'o

Starosedelac cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    613

Podrazumevano U Grčkoj litar benzina pet eura, blokirano 100 hiljada srpskih turista

29 Jul 2010. 16:32

Najmanje 100 hiljada srpskih turista ostalo je blokirano u Grčkoj zbog štrajka prevoznika koji su benzinske pumpe ostavili bez benzina, a turisti se ne mogu vratiti kućama ili putovati po zemlji.

Takva nestašica benzina na "službenim" pumpama razbuktala je prodaju na crno, pa se gorivo kupuje u bocama po astronomskim cijenama od pet eura za litru benzina. Inače cijena litra benzina u Grčkoj se kreće od 1,25 do 1,40 eura.

Na rijetkim benzinskim pumpama gdje još ima benzina stvorili su se dugi redovi ili se on toči samo vozilima hitne pomoći, vatrogasaca i policije.

Nezadovoljstvo prevoznika u Atini je naglo poraslo nakon što im je vlada izdala naredbu da se vrate na posao, jer oni već tri dana štrajkuju. Štrajkači su danas ujutro vrata ministarstva saobraćaja zasula kamenjem i plastičnim bocama, na šta je odgovorila policija i rastjerala ih suzavcem.

Mnogi turisti iz okolnih zemlja su ostali u Grčkoj, jer nijesu mogli kupiti benzin i otići s godišnjeg odmora. Zarobljeni turisti su uglavnom iz Rusije, Bugarske i Srbije.

=======

Izgleda da Grcka prolazi tek 1993.godinu.
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Početnik pedracini (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ove godine samo 10ak srpskih turista od njih preko 100 000 koji su posetili Hrvatsku su imali neugodnosti.... [/B][/COLOR]
    Mislis da je ovo za hvaljenje po forumu?
    Ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obijaju!

Starosedelac Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    552

Podrazumevano Re: U Grčkoj litar benzina pet eura, blokirano 100 hiljada srpskih turista

Grci su sebi zaista najveći neprijatelji.

Ja razumem da se treba odlučno suprotstaviti vladi (da se bogdo ovi naši hoće tako suprotstaviti), ali to raditi na štetu turista je krajnji idiotluk. Turistu boli kuratz šta muči prevoznike. Za njih ostaje uspomena da su prošli kako ne treba na odmoru u Grčkoj, da je Grčka rizična zemlja za odmor, i ćao. Taj više sigurno neće u Grčku.

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    613

Podrazumevano Re: U Grčkoj litar benzina pet eura, blokirano 100 hiljada srpskih turista

Turisti nisu nista krivi. Zadesili su se u Grckoj za koju su smatrali da ce njihov odmor zaista biti odmor. U medjuvremenu, ne ocekujuci da ce stanje u Grckoj tako drasticno da se promijeni, ostali su zateceni. Litra 1 litra benzina je stvarno dramaticno visoka odnosno - nemoguce je kupiti.

Kako cujem na nekim mjestima u Grckoj nedostaje i hrane jer je skoro sve u strajku.

Legenda
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

uuuuuu,,,produzeni odmor, znaci? a? Sta ti je sreca....jel' klopa i smestaj o trosku Grcke?

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    613

Citat Original postavio Brzi Bravari Srbije Pogledaj poruku
    uuuuuu,,,produzeni odmor, znaci? a? Sta ti je sreca....jel' klopa i smestaj o trosku Grcke?
    Tesko...
    izgleda da u pojedinim djelovima Grcke ne funkcionise dostava osnovnih zivotnih namirnica. Ako to potraje par dana kilogram hljeba ce kostati citavo bogatstvo.

Da ne pominjem turiste koji namjeravaju da se vrate u Srbiju.... oni su isplanirali svoj odmor utrosivsi i posljednji cent nadajuci se da ce u Srbiju doci u realnom vremenu i po realnim cijenama.

Starosedelac Дон (avatar)
    Učlanjen
    29.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    552

Citat Original postavio cizmice Pogledaj poruku
    Turisti nisu nista krivi. Zadesili su se u Grckoj za koju su smatrali da ce njihov odmor zaista biti odmor. U medjuvremenu, ne ocekujuci da ce stanje u Grckoj tako drasticno da se promijeni, ostali su zateceni. Litra 1 litra benzina je stvarno dramaticno visoka odnosno - nemoguce je kupiti.

Kako cujem na nekim mjestima u Grckoj nedostaje i hrane jer je skoro sve u strajku.
    E, zato će Grci sledeće godine da puše tuki. Budale...

Legenda
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

u, shit! jos ce da bude i dobra investicija onaj moj bazen za ispred kuce...tu nema ko da strajkuje!!!

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    613

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    E, zato će Grci sledeće godine da puše tuki. Budale...
    Mislim da ekonomska kriza drma Grcku bas dobro. Grci, ljencine, nenavikli da rade i od rada zaradjuju misle da strajkovima mogu rijesiti nesto.
    Cijene smjestaja u Grckoj jesu prosjecne ove sezone pa su turisti pohrlili u istu ali... ko ne plati na cupriji - placa na mostu.

Lijepo smo upozoravali, prije nekoliko mjeseci upravo na ovom forumu, sto ocekje narod koji ode dolje da ljetuje, zar ne?

ps
    Vidjeh Karmen danas

Zaslužan član mario80 (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    305

Hebeno vidim ja, a ima li plina poshto sve nashe stedishe voze na plin koji su tamo?

Problem je sto drzavu i ostali narod zabole qita za turizam... Jedino plachu ovi sto izdaju...
    Tako ti je to, naviknesh se da odesh negde ujutro i spavash, fejsujesh, trljash ga u wcju na koleginicu/kolegu i na kraju meseca ti sleduje plata. to bre nea nigde sem kod nas na balkanu i grka
    Poslednji put ažurirao/la mario80 : 29.07.2010. u 19:19

Legenda
    Učlanjen
    11.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mario80 Pogledaj poruku
    Hebeno vidim ja, a ima li plina poshto sve nashe stedishe voze na plin koji su tamo?
    ima ali za upaljace....

Legenda Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    163

Citat Original postavio Donqihote Pogledaj poruku
    Grci su sebi zaista najveći neprijatelji.

Ja razumem da se treba odlučno suprotstaviti vladi (da se bogdo ovi naši hoće tako suprotstaviti), ali to raditi na štetu turista je krajnji idiotluk. Turistu boli kuratz šta muči prevoznike. Za njih ostaje uspomena da su prošli kako ne treba na odmoru u Grčkoj, da je Grčka rizična zemlja za odmor, i ćao. Taj više sigurno neće u Grčku.
    sto vecu stetu naprave, teze ih je ignorisati
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    613

Citat Original postavio Brzi Bravari Srbije Pogledaj poruku
    u, shit! jos ce da bude i dobra investicija onaj moj bazen za ispred kuce...tu nema ko da strajkuje!!!
    Imas onaj bazen na naduvavanje?

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 29.07.2010., 12:33
  2. Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 24.02.2010., 22:14
  3. Jadranska iga u vaterpolu, nema Srba
    Autor Grooyan u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 6