Moskva se gusi u smogu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
Moskva se "guši" u smogu Video
Agencije, Blic online | 29. 07. 2010. - 11:21h 11:47h | Foto: AFP, AP | Komentara: 1

Stanovnici Moskve se suočavaju sa velikim zagađenjem vazduha koje je izazvano brojnim požarima i svakodnevnim gorenjem tresetišta u Podmoskovlju. Požari izbijaju zbog izuzetno visokih temperatura, a danas se u Moskvi predviđa rekordnih 40 stepeni!

Glavni grad Rusije praktično je opkoljen dimom od gorenja treseta, u pojedinim oblastima u vazduhu se oseća snažan miris paljevine, a vidljivost na putevima je znatno otežana.


"Zbog požara koji tinjaju već danima, koncentracija ugljenmonoksida u ruskoj prestonici je tolika da oštećuje 20 odsto crvenih krvnih zrnaca u ljudskom organizmu, što je ravno efektu pušenja dve paklice cigareta u roku od tri do četiri sata", izjavio je jedan od vodećih ruskih stručnjaka za plućne bolesti Aleksandar Čučalin.

Izvor: Blic

Situacija se iz dana u dan pogoršava. Sad se tamo već i teško diše a i vidljivost je smanjena.
 
Nemoj da se nerviraš, oni su navikli na temperature od -35c tako da je ovo za njih kraj, uskoro će "braći" da proključa votka u krvi pa ćeš imati uživo TV prenos Resident Evil-a, ceo svet je pozvan da gleda najveći reality show ikada :D
 
Nemoj da se nerviraš, oni su navikli na temperature od -35c tako da je ovo za njih kraj, uskoro će "braći" da proključa votka u krvi pa ćeš imati uživo TV prenos Resident Evil-a, ceo svet je pozvan da gleda najveći reality show ikada :D

pazi ti da se rakija ne smrzne da ne dođe nama -40! pa da puknemo!jer sam cuo da amerikanci nepodnose tu klimu!
 
Ja ne ovisim od Amerikanaca no o sebi samom, problem je šta će biti sa tobom jado, ti ne možeš na wc dok ne dobiješ saglasnost kominterne, KGB-a i putina.

ahahahahah ti mi kazes e moj staljine! sta si docekao đe si sada da spasis od ovoga....
idim pogledaj film balkanski spijun pa se vrati..........

kolika si p.zda vidi se ...kad si u vlasti ja mislim da si uvjek i bio tamo jer si obicni supkac... hebo te DPS i MILO!
 
Amerikanci ti jado žive i prilagođavaju se svakoj vrsti klime a rus se krčka na +20

Ахам...... зато се сада "ПРИЛАГОЂЕНО" КУПАЈУ И КУВАЈУ У ИЗЛИВЕНОЈ НАФТИ НАФТИ О ЕЛОЛОШКОЈ КАТАСТРОФИ...:hahaha::hahaha::hahaha:

Божја казна - из оне приче о златару који је тражио од Бога да све око њега претвори у злато...:rotf::rotf::rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top