U kojim godinama je sex najbolji?

zavodljiva1976:
littlefoot:
imam 30 godina. Jel me prošlo ili me tek čeka? :wink:

30 godina :?: :!: Auuuuu,brate ala si ti omatorioooo :!: :!: :!:
Moram da ti kazem nesto,ali nemoj mnogo da se uzbudjujes zbog toga :arrow: Mislim da za tebe nema vise vremena..to sto si probao,probao..secaj se tih stvari kao najbolje u svom zivotu... :wink: 8)
littlefoot je zensko :wink:
 
littlefoot:
imam 30 godina. Jel me prošlo ili me tek čeka? :wink:
Draga "littlefoot" ima jedna Francuska izreka "zene cetrdesetih su najbojle za ljubav" i veruj mi na rec to je potpuna istina,do cetrdesetih zena je naucila da prepozna pravog muskaca naucila je da ga zadovolji i zadrzi,oslobodila se raznih tereta koje nosi mladost i pocela maksimalno da se daje i da uzima,prema tome nebrini visine cekaju tvoj let :!: :D
 
willys:
littlefoot:
imam 30 godina. Jel me prošlo ili me tek čeka? :wink:
Draga "littlefoot" ima jedna Francuska izreka "zene cetrdesetih su najbojle za ljubav" i veruj mi na rec to je potpuna istina,do cetrdesetih zena je naucila da prepozna pravog muskaca naucila je da ga zadovolji i zadrzi,oslobodila se raznih tereta koje nosi mladost i pocela maksimalno da se daje i da uzima,prema tome nebrini visine cekaju tvoj let :!: :D

A sta je s onim :I pad je let... :lol: :wink:
 
Master_Chief:
zavodljiva1976:
littlefoot:
imam 30 godina. Jel me prošlo ili me tek čeka? :wink:

30 godina :?: :!: Auuuuu,brate ala si ti omatorioooo :!: :!: :!:
Moram da ti kazem nesto,ali nemoj mnogo da se uzbudjujes zbog toga :arrow: Mislim da za tebe nema vise vremena..to sto si probao,probao..secaj se tih stvari kao najbolje u svom zivotu... :wink: 8)
littlefoot je zensko :wink:

Uuups...pardon,nisam znala... :oops:
Obicno muskarce muci taj problem,pa sam mislila... :?
 
littlefoot:
imam 30 godina. Jel me prošlo ili me tek čeka? :wink:

ZA SEKS GODINE NISU VAZNE
VAZNO JE ZELETI SEKS
VAZNO JE POZNAVATI SVOJE I PARTNEROVO TELO
VAZNO JE BITI SLOBODAN U SEKSU
SVE JE TO VAZNO I JOS MNOGO STO STA MESTO GDE SE VODI LJUBAV AMBIENT RASPOLOZENJE ITD
A MNOGO MALO LJUDI I ZENA ZNAJU DA VODE LJUBAV

KAZU LJUDI DA NEMOGU IMATI SEKSUALNI ODNOSA POSLE NEZNA 50 GODINA SVAKI PSIHOLOG CE VAM TO OBJASNITI

POZDRAV IVANA
 
littlefoot:
imam 30 godina. Jel me prošlo ili me tek čeka? :wink:

ZA SEKS GODINE NISU VAZNE
VAZNO JE ZELETI SEKS
VAZNO JE POZNAVATI SVOJE I PARTNEROVO TELO
VAZNO JE BITI SLOBODAN U SEKSU
SVE JE TO VAZNO I JOS MNOGO STO STA MESTO GDE SE VODI LJUBAV AMBIENT RASPOLOZENJE ITD
A MNOGO MALO LJUDI I ZENA ZNAJU DA VODE LJUBAV

KAZU LJUDI DA NEMOGU IMATI SEKSUALNI ODNOSA POSLE NEZNAM 50 GODINA SVAKI PSIHOLOG CE VAM TO OBJASNITI DA TO NIJE TACNO

POZDRAV IVANA
 
zavodljiva1976:
littlefoot:
imam 30 godina. Jel me prošlo ili me tek čeka? :wink:

30 godina :?: :!: Auuuuu,brate ala si ti omatorioooo :!: :!: :!:
Moram da ti kazem nesto,ali nemoj mnogo da se uzbudjujes zbog toga :arrow: Mislim da za tebe nema vise vremena..to sto si probao,probao..secaj se tih stvari kao najbolje u svom zivotu... :wink: 8)
laze te zavodljiva, i meni je trideset, i tek sam sada probala neke stvari u zivotu, i uzivam punim plucima- go for it, sve do sada je samo bilo pripremanje terena za veeeeliko uzivanje, veruj mi
 
zena za sve:
ja bi rekla... muski 18 do 26 godina i cm...visak godina se moze nadomestiti viskom cm... a za zene do 35 npr...


Значи већ сам у силазној путањи? :wink:
Ма и ја верујем у ту идеју донекле (али рецимо до 35...не 26) али ме је клан кокошки овде појачан мушком "најбољом другарицом" покушао безуспешно да убеди у супротно, па не бих баш разглабао...
Ипак снага, издржљивост, радозналост, умерено искуство, атрактивност 8) VS сталоженост, иживљеност, искуство :roll: ...

Од,од...не до...рецимо 25.
 
Сад морам опет да напишем нешто што сам већ једном цитирала:''Ко мисли да сво воће сазрева кад и трешње - тај нема појма о грожђу!''
Не знам како је са мушкарцима, али жена после тридесете тек улази у најбоље године за секс. Тада је углавном изродила децу, превазишла оне почетне мајчинске бриге и нервозе, није више толико окупирана децом, може више да се посвети себи, свом изгледу, послу... Жена тада стиче једну нову врсту сигурности,самоуверености, опуштености... и то се наравно одражава и на пољу секса. То су године када сте свесни својих квалитета, знате шта хоћете и како то да добијете, знате шта вам одговара,познајете своје тело, имате доста искуства...Е, то су године кад се ужива заиста слободно!!! :)
 
Hellen:
Сад морам опет да напишем нешто што сам већ једном цитирала:''Ко мисли да сво воће сазрева кад и трешње - тај нема појма о грожђу!''
Не знам како је са мушкарцима, али жена после тридесете тек улази у најбоље године за секс. Тада је углавном изродила децу, превазишла оне почетне мајчинске бриге и нервозе, није више толико окупирана децом, може више да се посвети себи, свом изгледу, послу... Жена тада стиче једну нову врсту сигурности,самоуверености, опуштености... и то се наравно одражава и на пољу секса. То су године када сте свесни својих квалитета, знате шта хоћете и како то да добијете, знате шта вам одговара,познајете своје тело, имате доста искуства...Е, то су године кад се ужива заиста слободно!!! :)

Klap, klap,... Bravo!

Zasto ih klinci zovu "matore"? Zato sto:
1. ih se plase (procitati iznad),
2. nemaju pojma,
3. razno.
 

Back
Top