mali pas za stan

da li ima neko da poklanja nekog malog psa? nesto u stilu civava, patuljasti pinc, maltezer... nije bitno da bude rasan pas, samo da bude velicine vrsta koje sam nabrojao... :)
hvala

Pogledaj na nekom od specijalizovanih sajtova poput Balkankinology.net i sl. Ali ne racunaj na to da ces pronaci rasnog psa sa papirima za dz.
 
pa sasvim je logicno da nece niko pokloniti rasnog psa kad ga moze prodati za mpr. 300e
te vrste sam samo nabrojao kao primer koliko mali pas mi odgovara... gore sam i napisao da mi je nebitno da li je rasan ili mesanac...

Padre, hvala za sajt...
 
da li ima neko da poklanja nekog malog psa? nesto u stilu civava, patuljasti pinc, maltezer... nije bitno da bude rasan pas, samo da bude velicine vrsta koje sam nabrojao... :)
hvala

Da li je ova dovoljno mala ?
 

Prilozi

  • Lolita.jpg
    Lolita.jpg
    27,2 KB · Pregleda: 6
Zoran Karic август 20 у 8:46 пре подне Одговори
Tri mala psa pripadaju jednoj starijoj gospođi, od preko 70 godina, koja više nije u stanju da se brine o njima. Gospođa je SLOMILA ruke i veoma joj je bitno da ih udomi negde. Radi se o jednoj starijoj ženki pekinezera od oko 7 godina koja je sterilisana, mladom mužjaku pekinezera od oko 4 godine i jednom mešancu pekinezera i shi tsu-a starom oko godinu dana. Nažalost, nemamo fotografije pasa koje bismo postavili.
O psima se do sada brinula, vakcinisani su redovno, u dobrom su zdravstvenom stanju, ali gospođa više nije i zaista je hitno potrebna pomoć. Ukoliko možete i ukoliko ste spremni da nam pomognete javite se gospođi Sofiji na telefon: 011/216 3134.
 

Back
Top