Izabrati, ili biti izabran, pitanje je sad ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Sudim da ima ovde gro devojaka koje nemaju dečka, muža i tako to. A bogami ima i onih koje imaju i sve to, ali su ovde.
E baš u nedelju kad mu vreme nije, jedna persona mi se žali, da nikako ne može da nadje dečka, muškarca bolje reći?
Ja sam joj dao najbolji mogući savet, i čak joj dijagnozu postavio, zašto nema dečka.
Rekao sam joj, da ona očito bira ko bi trebao da bude njen dečko, ali ti su ili zauzeti, ili nisu za nju zainteresovani za dugu vezu, jer ista ima neka dva fakulteta, a te su teške ko crnica zemljica.
Lako je svakoj ženskoj da nadje muškarca, ako želi da bude birana, ali ako ona hoće da bira, to je obično zaebana stvar .
Dakle, garantujem, da 95 % devojaka koje nemaju partnera, one biraju, a 95 % onih koje imaju momka, one su izabrane i pristale na ru soluciju.
A šta vi mislite, pošto ovde je to najteže, jer neke kad misle boli sve po telu i van tela.
 
Poslednja izmena:
Sudim da ima ovde gro devojaka koje nemaju dečka, muža i tako to. A bogami ima i onih koje imaju i sve to, ali su ovde.
E baš u nedelju kad mu vreme nije, jedna persona mi se žali, da nikako ne može da nadje dečka, muškarca bolje reći?
Ja sam joj dao najbolji mogući savet, i čak joj dijagnozu postavio, zašto nema dečka.
Rekao sam joj, da ona očito bira ko bi trebao da bude njen dečko, ali ti su ili zauzeti, ili nisu za nju zainteresovani za dugu vezu, jer ista ima neka dva fakulteta, a te su teške ko crnica zemljica.
Lako je svakoj ženskoj da nadje muškarca, ako želi da bude birana, ali ako ona hoće da bira, to je obično zaebana stvar .
Dakle, garantujem, da 95 % devojaka koje nemaju partnera, one biraju, a 95 % onih koje imaju momka, one su izabrane i pristale na ru soluciju.
A šta vi mislite, pošto ovde je to najteže, jer neke kad misle boli sve po telu i van tela.

"u situaciji sam da biram,a ne da me biraju..." i ostajem pri svom stavu i uopste mi nije lose...:per:
 
Znaci svejedno..kukaju i birane i zene koje biraju...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Sta si ti sad hteo reci ...:think::think::hahaha:

Da, ali objasnio sam kako, jedne glasno, druge tiho i nečujno.
Naučno dokazano bre.
------------------------------



mala razbojnica
Placem
Vristim
Kukam
________________
Pa nije obavezno, ali dešava se, svaki izuzetak potvrdjuje moje pravilo.
Ima slučajeva koje pevaju, vesele se na početku, ko ti recimo.
 
Poslednja izmena:
e, Neznanko
lepe devojke uglavnom mogu da biraju
ne vredi joj, doduše, mnogo ako je ovako skot, al dobro... recimo da mogu da biraju
mogu i pametne, ali ne baš lepe, al taj se krug potencijalnih momaka malko sužava
mogu i one malo manje pametne i ne baš lepe, ali takve će dobiti sličnog momka
lepe i pametne uvek mogu da nađu pristojnog momka

uglavnom, svaka može da bira, ali je profil lovine drugačiji
 
e, Neznanko
lepe devojke uglavnom mogu da biraju

ne vredi joj, doduše, mnogo ako je ovako skot, al dobro... recimo da mogu da biraju
mogu i pametne, ali ne baš lepe, al taj se krug potencijalnih momaka malko sužava
mogu i one malo manje pametne i ne baš lepe, ali takve će dobiti sličnog momka
lepe i pametne uvek mogu da nađu pristojnog momka

uglavnom, svaka može da bira, ali je profil lovine drugačiji

Uuu grešiš grandiozno, ne znam nijednu lepu, najlepšu devojku na svetu, koja je odabrala svog muža ili momka recimo.
U odabiru nema veze pamet, no sve ostalo.
 
od poslednjih 108 tema,jedina koja nije ponavljana 500 puta (mozda samo 2-3 :lol:)

biram, ofc...
ali, iskreno, da sam shtapom birala ne bih goreg nasla... :(

o sta sam docekala, da ucirkana kucam na krsti... i to na ljisu posle 1000 godina... lele...

šta reći, možda ti je on nešto šapnuo na uvo, a ljudi su spremni da poveruju u bilo šta, ako im to šapneš na uvo.
 
Sudim da ima ovde gro devojaka koje nemaju dečka, muža i tako to. A bogami ima i onih koje imaju i sve to, ali su ovde.
E baš u nedelju kad mu vreme nije, jedna persona mi se žali, da nikako ne može da nadje dečka, muškarca bolje reći?
Ja sam joj dao najbolji mogući savet, i čak joj dijagnozu postavio, zašto nema dečka.
Rekao sam joj, da ona očito bira ko bi trebao da bude njen dečko, ali ti su ili zauzeti, ili nisu za nju zainteresovani za dugu vezu, jer ista ima neka dva fakulteta, a te su teške ko crnica zemljica.
Lako je svakoj ženskoj da nadje muškarca, ako želi da bude birana, ali ako ona hoće da bira, to je obično zaebana stvar .
Dakle, garantujem, da 95 % devojaka koje nemaju partnera, one biraju, a 95 % onih koje imaju momka, one su izabrane i pristale na ru soluciju.
A šta vi mislite, pošto ovde je to najteže, jer neke kad misle boli sve po telu i van tela.

Nesto si se zbunio, devojke uvek biraju.... one odlucuju tj. daju zeleno svetlo ili ne.
Ja mislim da su kod nas muskarci trenutno u boljoj poziciji zato sto je kultura takva da oni prilaze. Tako da devojci preostaje da izabere neku od ponuda od strane muskaraca. Dok mi mozemo da pridjemo svakoj devojci kojoj zelimo i da pitamo pa app.
Time imamo vecu mogucnost uzimanja stvari u svoje ruke dok one moraju da cekaju da se prijavi neki OK.
Mislim da je to i razlog zasto u zapadnim kulturama nije neobicno da cice biraju tj. prilaze. Hoce da ostvare svoje pravo na izbor umesto da cekaju i cekaju i cekaju ....
 
Sudim da ima ovde gro devojaka koje nemaju dečka, muža i tako to. A bogami ima i onih koje imaju i sve to, ali su ovde.
E baš u nedelju kad mu vreme nije, jedna persona mi se žali, da nikako ne može da nadje dečka, muškarca bolje reći?
Ja sam joj dao najbolji mogući savet, i čak joj dijagnozu postavio, zašto nema dečka.
Rekao sam joj, da ona očito bira ko bi trebao da bude njen dečko, ali ti su ili zauzeti, ili nisu za nju zainteresovani za dugu vezu, jer ista ima neka dva fakulteta, a te su teške ko crnica zemljica.
Lako je svakoj ženskoj da nadje muškarca, ako želi da bude birana, ali ako ona hoće da bira, to je obično zaebana stvar .
Dakle, garantujem, da 95 % devojaka koje nemaju partnera, one biraju, a 95 % onih koje imaju momka, one su izabrane i pristale na ru soluciju.
A šta vi mislite, pošto ovde je to najteže, jer neke kad misle boli sve po telu i van tela.

...i sada cu ja jedina na celoj temi da kazem da sam bila obicno birana...pa sta se moze kada je to istina. Dvojicu, zbog kojih sam kasnije lagano mogla da umrem koliko sam ih volela, nisam ni primecivala dok me nisu odabrali...valjda nisam emancipovana ili sam ruznjikava, sta god, nisam birala...
 
pa naravno
kad mi se neko svidi, i primerim da se i ja njemu sviđam, ispustim (kao slučajno) rupčić, onda mi ga on vrati, ja ga pogledam i zatrepćem blagoumilno, pomazim po ruci dok uzimam svoj rupčić nazad, najnežnijim mogućim glasom kažem "hvala", opet zatrepćem i to je to... pečen je

...ahaaaa ali ja to ne radim...znaci tako to ide...:zcepanje:

...kod mene stvari stoje malko drugacije...verovatno sam nesigurna...ne znam zaista...
 

Back
Top