dvd/divx predlozi za dugu hladnu zimu

storm cloud:
Anja :*:
Joooooj, ako mene pitate - Jesen u Njujorku!

Legnem, obmotam se nekim cebetom, i gledam ovaj film... divan je!

Ne mogu da verujem, kad sam videla ovu temu, automatski sam pomislila na taj film. Ali ja ne mogu da ga podnesem, sumoran je i dosadan.


Ne bih da ulazim u posao moderatora ( ako je moguće samo u moderatora, lično ! ), ali ovo podvučeno zelenim, sadržinski je više kao antiteza ove teme, a formalno bi mirno, moglo da se prebaci u " šlihtanje ", a ?!?
 
krvolok:
storm cloud:
Anja :*:
Joooooj, ako mene pitate - Jesen u Njujorku!

Legnem, obmotam se nekim cebetom, i gledam ovaj film... divan je!

Ne mogu da verujem, kad sam videla ovu temu, automatski sam pomislila na taj film. Ali ja ne mogu da ga podnesem, sumoran je i dosadan.


Ne bih da ulazim u posao moderatora ( ako je moguće samo u moderatora, lično ! ), ali ovo podvučeno zelenim, sadržinski je više kao antiteza ove teme, a formalno bi mirno, moglo da se prebaci u " šlihtanje ", a ?!?

:roll:
 
ZA MLADE I STARE. ZA ZALJUBLJENE. ZA POHOTNE I PERVERZNE --------

PREDLOZI:

1.TEKSASKI MASAKR MOTORNOM TESTEROM
2.LOS UKUS
3.DNEVNIK JANGA TROVACA
4.LEGIJA MRTVIH
5.HRAM STRAHA
6.THE EXORCIST (divan filmcic)
7.PACOVI

Nadam se da ce da vam prija moj mali izbor dokumentarnih filmcica. Ja sam licno krstio ovu zbirku nazivom "7 nacina da se otarasite svoje devojke". Jos ako vam je testerica pri ruci....

U slucaju zainteresovanosti oko kupovine nekog filma, postupite po sledecem datom kracem uputstvu:

- nadjite nekoga ko ce da vam ih proda :idea:

Ako vam to ne podje za rukom, tu sam ja kao rezervna opcija.

Poslati kratku poruku sa sifrom "Izjava bolesnog uma"

Unapred zahvalan na neodgovaranju.
 
Pa kad se u knjizi ne može videti kako izgledaju gaćone koje je ona odabrala da obuče kao alternativu tangama, ili kostim zečice, ili na kraju krajeva taj otapajući osmeh Rene Zelveger (mmmmm hani-bani-svit-šugar-pampkin).

Za pogledati: 25. sat Spajka Lija sa Edvardom Nortonom
 

Back
Top