Delenje brzine interneta

Nama bi tako neki uređaj trebao.Živim u Švajcarskoj sa porodicom,pa često gledamo domaću online televiziju preko balkaniyum.tv i onda žena hoće da gleda pink tv ,a ja utakmicu na rts ,i eto belaja.Da li bi se nabavkom tog uređaja brzina interneta od 1,5 mbs podelila na 2 x po 700 kbs ? Za njihov stream je 700 kbs dovoljna ,to bi nam baš odgovaralo.
 
Nama bi tako neki uređaj trebao.Živim u Švajcarskoj sa porodicom,pa često gledamo domaću online televiziju preko balkaniyum.tv i onda žena hoće da gleda pink tv ,a ja utakmicu na rts ,i eto belaja.Da li bi se nabavkom tog uređaja brzina interneta od 1,5 mbs podelila na 2 x po 700 kbs ? Za njihov stream je 700 kbs dovoljna ,to bi nam baš odgovaralo.

Nije to uredjaj,vec najobicniji program,treba da imas 2 kompjutera naravno,da budu umrezeni,internet konekciju i eto resenja
 
Pa to se u vecini slucajeva radi sa Hardverskim Ruterima ali oni su dosta skupi . Ja koristim za to linksys RV082 i naravno koristim DUAL WAN tj 2 adsl-a na jednom ruteru koji sabira brzine i onda deli posle na odredjeni broj klijenata. Doduse jeftinije ti je da uzmes vecu brzinu neta i to je to
 

Back
Top