Da li ste rasista?

Da li ste rasista?


  • Ukupno glasova
    162
  • Anketa je zatvorena .
Poruka
4.285
Da vidimo kakvo je stanje na forumu.:mrgreen:

stoprasizmuws6.jpg
 
То је већ друга раса. Ниеј моја :hahaha:

Australopitekus (gracilni australopitekus, lat. Australopithecus) je izumrli rod primata iz porodice Hominidae, blisko srodan rodu čovjeka (Homo).
Naziv je latinsko-grčka složenica, prvi put upotrebljena 1925. godine, od pronalazača prvih fosila australopitekusa, Rejmonda Darta (engl. Raymond Dart), sastavljena od latinske riječi australis (južno - zbog nalazišta kod mjesta Taung, na sjeverozapadu Južnoafričke Republike) i grčke riječi πίθηκος (pitekos) (majmun).;)
 
Australopitekus (gracilni australopitekus, lat. Australopithecus) je izumrli rod primata iz porodice Hominidae, blisko srodan rodu čovjeka (Homo).
Naziv je latinsko-grčka složenica, prvi put upotrebljena 1925. godine, od pronalazača prvih fosila australopitekusa, Rejmonda Darta (engl. Raymond Dart), sastavljena od latinske riječi australis (južno - zbog nalazišta kod mjesta Taung, na sjeverozapadu Južnoafričke Republike) i grčke riječi πίθηκος (pitekos) (majmun).;)
Dobro jutro :roll:
 
Класично српско контрирање, познатије у народу као „ИНАТ“. :mrgreen:

pogresno. ja ne da samo nisam rasista, vec i ne mrzim rasiste, i mojim glasanjem zelim da im to pokazem i mozda pomognem da uvide da to nije....
ps.kakve veze imam ja sa "srpskim kontriranjem":hahaha::hahaha:
 
Нисам,али пошто се свака оданост Европској култури и традицији проглашава ,,расизмом,, ,,фашизмом,, и слично....онда у очима дежурних нео-комунистичких снобова јесам.

Европа Европљанима!
 

Back
Top