Odlazi Kvibek! "MSP nam je dao pravo na nezavisnost"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Vrh secesionističke partije u Kvibeku izjavio je da je odluka MSP pojačala nade ka nezavisnošću Kvibeka, prenosi "Montreal Gazete".
"Moguće je da Kvibek proglasi nezavisnost unilateralno" rekao je Bernar Pekist, stariji savetnik secesionističke partije.
"Odluka MSP nam je dala tu mogućnost- da li ćemo da je iskoristimo ili ne naša je stvar, ali nam je odluka dala to pravo i ono je sada naše."
http://www.montrealgazette.com/life...ebec+independence+Pequiste/3330698/story.html
 
Videće oni khurac svoju grešku...
To pravilo važi samo za onog ko nema opremljenu i dobro organizovanu vojsku...
Da dođe neki normalan na vlast, da nas naoruža kao sledeće države (IZRAEL, BELORUSIJA, S.KOREJA...) khurac moj bi nekom palo na pamet da nam deli lekcije iz međunarodnog prava...

da!? pa i mi smo vazili za 4 silu u evropi pa nas ,ne ratom, vec propagandom izjebase....
ili si mislio da nas naoruza u fazonu atomskog arsenala:think:!?
 
Vrh secesionističke partije u Kvibeku izjavio je da je odluka MSP pojačala nade ka nezavisnošću Kvibeka, prenosi "Montreal Gazete".
"Moguće je da Kvibek proglasi nezavisnost unilateralno" rekao je Bernar Pekist, stariji savetnik secesionističke partije.
"Odluka MSP nam je dala tu mogućnost- da li ćemo da je iskoristimo ili ne naša je stvar, ali nam je odluka dala to pravo i ono je sada naše."
http://www.montrealgazette.com/life...ebec+independence+Pequiste/3330698/story.html

...oni vec imali referendum al fali nekih 1% uvek .....................:think:
 
Е, па живела РЕПУБЛИКА СРПСКА!!!

republika%20srpska.JPG
 
Videće oni khurac svoju grešku...
To pravilo važi samo za onog ko nema opremljenu i dobro organizovanu vojsku...
Da dođe neki normalan na vlast, da nas naoruža kao sledeće države (IZRAEL, BELORUSIJA, S.KOREJA...) khurac moj bi nekom palo na pamet da nam deli lekcije iz međunarodnog prava...
Apsolutno si u pravu.
Sam nece doci niko normalan na vlast, njega treba izglasati. Ali bojim se da nema nista od toga jer su u Srbiji u vecini ljudsi volovi, a njih samo zanima da su im jasle koliko troliko pune. I za to su spremni sve da zrtvuju i guze da daju, i da puste da im i majke i zene i sestre i kcerke guze samo da su jasle koliko toliko pune..
 
Apsolutno si u pravu.
Sam nece doci niko normalan na vlast, njega treba izglasati. Ali bojim se da nema nista od toga jer su u Srbiji u vecini ljudsi volovi, a njih samo zanima da su im jasle koliko troliko pune. I za to su spremni sve da zrtvuju i guze da daju, i da puste da im i majke i zene i sestre i kcerke guze samo da su jasle koliko toliko pune..

Nije sad ni poenta u kosovu, već braneći kosovo branimo Vojvodinu, Rašku, Bujanovac preševo ... itd. A kosovo, ako budemo pametni, doćiće samo na red, a onda po običaju uzećemo i više od onoga što je naše.

Ako pak ne budemo pametni, već ćemo mi doživeti da imamo život sličan kurdima...
Njih ima 3 puta više, a nemaju svoju državu, i nemaju nikakva prava.
 
Vrh secesionističke partije u Kvibeku izjavio je da je odluka MSP pojačala nade ka nezavisnošću Kvibeka, prenosi "Montreal Gazete".
"Moguće je da Kvibek proglasi nezavisnost unilateralno" rekao je Bernar Pekist, stariji savetnik secesionističke partije.
"Odluka MSP nam je dala tu mogućnost- da li ćemo da je iskoristimo ili ne naša je stvar, ali nam je odluka dala to pravo i ono je sada naše."
http://www.montrealgazette.com/life...ebec+independence+Pequiste/3330698/story.html

ma sve odlazi i Kvibek, i Katalonija, i Škotska, i Flandrija, i Korzika, i Severni Kipar, i Istra, i Dalmacija, i Republika Srpska, i Sever Kosova, i Sandžak i V ojv...ups :rumenko: ovo poslednje dvoje ma to sigurno neće :mrgreen::per:
:lol::cool:


jesam li vas sad utešio?:mrgreen::lol::lol:
 

ma sve odlazi i Kvibek, i Katalonija, i Škotska, i Flandrija, i Korzika, i Severni Kipar, i Istra, i Dalmacija, i Republika Srpska, i Sever Kosova, i Sandžak i V ojv...ups :rumenko: ovo poslednje dvoje ma to sigurno neće :mrgreen::per:
:lol::cool:


jesam li vas sad utešio?:mrgreen::lol::lol:

zelim da vidim kako ti odlazis , ali stavi se na ignor listu:zper:

ali pre no sto to ucinis ,reci nam pacove zasto se ne bi desilo cepanje nekih europskih i svetskih teritorija ,istoimenih drzava ?:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top