SiS 7012 Driver

На асусовом сајту не нађох плочу или је пукла њихова претрага... Јел ово твоја плоча? Ако јесте онда си омашио чипсет. Погледај и ово , пошто не рече за који ОС тражиш драјвер...
 
На асусовом сајту не нађох плочу или је пукла њихова претрага... Јел ово твоја плоча? Ако јесте онда си омашио чипсет. Погледај и ово , пошто не рече за који ОС тражиш драјвер...

jeste, to je moja matična, a ovaj link što si mi ti dao, skido sam otamo taj driver sto puta, OS mi je XP
 
de, ili sam mulav ili ja nemogu naći nigde taj driver, a kada god našem SiS651 driver download, kada skine, piše SiS7012

Ја сам мислио да тражиш за графику, моја грешка. А што се тиче аудио драјвера може да зеза због сервисног пака, или тражи да је новији сп или старији, пошто сам давно има сличан проблем са неким аудио драјверима, неки нису могли да се инсталирају на сп1, а могу на сп2 и сп3, а неки нису могли на сп2 и сп3 већ сам моро да их иснталирам на сп1 па тек онда да инсталирам сервисне пакете. Можда је у томе решење.
 
Ајде пробај још једном са овог сајта > http://www.sis.com/download/
Изабери оперативни систем, аудио драјвер и онда SiS7012, скини, инсталирај и пробај јел ради.

sorry, ali gotovo je, prije rušenja sistema napravio sam backup sa Acronis True Image, pa kada sam skontao da nemogu nabavit taj driver, vratio sam backup i sistem se vratio na staro.
 

Back
Top