KO JE U STVARI NAJVISE KRIV STO SRBIJA VISE NEMA VLAST NA KOSOVU?

Ko je najvise kriv, sto Srbija vise nema vlast na Kosovu i Metohiji?


  • Ukupno glasova
    55
  • Anketa je zatvorena .
Voleo bih da svako obrazlozi svoj stav.:think:

Mislim da je najvise i ubjedljivo najvise kriva AMERIKA podrzana njenom nacistickom americkom teroristickom organizacijom...i EU koja je svojom nepristojnoscu i interesima pokazala jos jednom da ne stoji uz Srbiju....a pored najbitnijeg spoljasnjeg treba i izdvojiti unutrasnjeg neprijatelja a to je sva vlast Srbije od pada slobodana milosevica do danas koja nije pokusala nijednom da na nijedan nacin da se tako izrazim oslobodi kosovo...
sviđao se vama ili ne Slobo je jedini nesto ucinio da zastiti tacnije odbrani Srpsko kosvo iako u tome nije uspio danasnja vasa vlast je njegove postupkem satanizovala i pod izgovorom NEKA BUDE MIR LAGANO PREDALA KOSOVO U RUKE SIPTARA!
 
Mani te detinjaste fore, nego obrazlozi zasto se ne slazes.

pitao sam te najnormalnije pitanje :roll:

ocigledno ne zns bas kakav je bio razvoj situacije ili se namerno pravis lud
ne znam samo kad je Slobodan stigao da nas "zgadi zapadu" kad taj zapad jos od '90 aktivno radi na unistavanju Srbije i srpskog naroda po ex-yu republikama.
 
SLOBO NIJE NISTA KRIV ON JE JEDINI BRANIO KOSOVO KAKO TAKO NIJE USPIO STA CEMO NEMOZE SE VAZDA DOBITI POGOTOVO NE PROTIV TAKVOG NEPRIJATELJA KOJI JE PODRZAN OD VELIKOG BROJA STRANIH ZEMALJA A SVI OSTALI SAMO SU SJEĐELI I VIKALI:MI CE MO DIPLOMACKI I DOGURALI SU DODAVLE DIPLOMACKI !!!!!!

:hahaha::hahaha::hahaha:

Sloba mu je potpisao nezavisnost.

Trebali bi Kosovari da mu podignu spomenik na sred Pristine.

On je za njih ucinio isto koliko i americka administracija.
 

Back
Top