Jel to ok?

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Pitanje je prosto. Ona ima 28 god, on 22..jel to bzv? Mislim za vezu...da li su godine bitne ili ne? znam da nisu, ali reko' da pitam. Nju muchi jedna stvar - da ga ne pokvari..mada zna da je mali iskusan i sve...ali nekako to je malo pilence..jojjj zamislite malo zzuto pile..greota
 
Pitanje je prosto. Ona ima 28 god, on 22..jel to bzv? Mislim za vezu...da li su godine bitne ili ne? znam da nisu, ali reko' da pitam. Nju muchi jedna stvar - da ga ne pokvari..mada zna da je mali iskusan i sve...ali nekako to je malo pilence..jojjj zamislite malo zzuto pile..greota

kako moze biti iskusan kad mene sa 21. godinom zovu djetetom ljudi od 25...a kamoli stariji...

ali opet kakvu vezu?

ono kao ljubav,brak? cisto sumnjam da je njemu s 22 god potrebno tako neshto...nije ni svima od 30 godina a kamoli likovima koji su od mene stariji godinu dana...

a ako je kres shema...:)
punoljetan je,znaci sve je u skladu sa zakonom :lol:
 
Zavisi sve od konkretnog slucaja.
Ali mislim da je velika razlika. Da je bar malo stariji :)
U svakom slucaju po nju bi se lose zavrsilo ako se zaljubi, on ce lakse da ode dalje.
A drugo, moze on da bude iskusan i zgodan... ali fali nesto tu u glavi, nema istu dubinu 22 godine i 28.
 
pa i ja tako mislim..a opet..bebica :D

To su dvoje ljudi u dvadesetim godinama koji su formirane licnosti, ni on ni ona nisu mali, tacno znaju sta zele, s kim zele, sta god da je to sta oni zele-ozbiljna veza ili prolazna avantura.

Ako je hemija toliko jaka da ne mogu odoleti osecaju, sto ne pokusati? Zbog razlike u godinama? Hm, ne mislim da je bas vredno odustajanja.
 
Ma kako koji lik sa 22. ima ih koji su sa 19 zreliji od onih sa 35... Tako da ako ti odgovara, ne cini ti se detinjastim, samo napred...
A zasto svi moraju da se udaju/ozene tek posle 30??:dontunderstand:
Neka svako to radi onda kada oseca da je spreman...
Konkretno znam dosta momaka koji su sa svoje 24 godine zreli i spremni...
Znaci;) ako mislis da je to tvoja srodna dusa, da te razume, podrzava...i sve one druge odlike koje smatras bitnim za razmisljanje jednog zrelog i odgovornog coveka...samo napred.Srecno!;)
 

Back
Top