ovo ono------> zena i samozadovoljavanje

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Danas bi sa vama popricala o terminu --------> orgasam, nesto mi je tu sucmurasto jer sam sinoc prije no sto sam zaspala razmisljala-------------------> cemu sluze muskarci?

recimo zensko moze da mazi macu i da ima isti efekat kao kad je i on zlostavlja. da li se to samozadovoljavanje <------ strahita kolka rijec,---------> svrstava u termin SEX?

efekat je ipak isti ------> kontrakcija organa donjeg djela trbuha


naucnici kazu da samo sa urednim sexualnim zivotom mores biti -------> zdrava ko dren:)

ako se samozadovoljavanje uracunava u sex onda je logicno da i nije potreban muskarac za zene tipa-------> feministkinje
 
Danas bi sa vama popricala o terminu --------> orgasam, nesto mi je tu sucmurasto jer sam sinoc prije no sto sam zaspala razmisljala-------------------> cemu sluze muskarci?

recimo zensko moze da mazi macu i da ima isti efekat kao kad je i on zlostavlja. da li se to samozadovoljavanje <------ strahita kolka rijec,---------> svrstava u termin SEX?

efekat je ipak isti ------> kontrakcija organa donjeg djela trbuha


naucnici kazu da samo sa urednim sexualnim zivotom mores biti -------> zdrava ko dren:)

ako se samozadovoljavanje uracunava u sex onda je logicno da i nije potreban muskarac za zene tipa-------> feministkinje

Je l ti bolje da trljas, il da te neko jebbe?
 
Danas bi sa vama popricala o terminu --------> orgasam, nesto mi je tu sucmurasto jer sam sinoc prije no sto sam zaspala razmisljala-------------------> cemu sluze muskarci?

recimo zensko moze da mazi macu i da ima isti efekat kao kad je i on zlostavlja. da li se to samozadovoljavanje <------ strahita kolka rijec,---------> svrstava u termin SEX?

efekat je ipak isti ------> kontrakcija organa donjeg djela trbuha


naucnici kazu da samo sa urednim sexualnim zivotom mores biti -------> zdrava ko dren:)

ako se samozadovoljavanje uracunava u sex onda je logicno da i nije potreban muskarac za zene tipa-------> feministkinje
nije sustina samo u orgazmu vec u celoj hemiji koja se desava pre i za vreme i posle odnosa,sto utice na zdravlje i stanje
 
Eo ovako
zato shto nije u pitanju samo mehanika
za zdravu lichnost je potreban i zdrav emotivan odnos

i
obrishi onu rech feministkinje jer je koristish u pogreshnom kontekstu, nema ju one nikakve veze sa ovom temom
feministkinje ne mrze mushkarce i ne izbegavaju seksualne odnose
feministkinje se zalazzu za svet koji che biti prilagodjeniji zzenama nego dosad
dodushe, sad je samo po meri odrslog belog mushkarca u punoj snazi svi ostali su gradjani drugog reda
ali to je opet druga tema

mozzemo svi da se dirkamo sami
ali seks je vishe od toga
 
Eo ovako
zato shto nije u pitanju samo mehanika
za zdravu lichnost je potreban i zdrav emotivan odnos

i
obrishi onu rech feministkinje jer je koristish u pogreshnom kontekstu, nema ju one nikakve veze sa ovom temom
feministkinje ne mrze mushkarce i ne izbegavaju seksualne odnose
feministkinje se zalazzu za svet koji che biti prilagodjeniji zzenama nego dosad
dodushe, sad je samo po meri odrslog belog mushkarca u punoj snazi svi ostali su gradjani drugog reda
ali to je opet druga tema

mozzemo svi da se dirkamo sami
ali seks je vishe od toga

juh Pipi kako gde -------> el se to vazi i za bracni sex?

mozda je to razlog varanja a pojma nisam imala:think:

interesantno razmisljanje
 
Danas bi sa vama popricala o terminu --------> orgasam, nesto mi je tu sucmurasto jer sam sinoc prije no sto sam zaspala razmisljala-------------------> cemu sluze muskarci?

recimo zensko moze da mazi macu i da ima isti efekat kao kad je i on zlostavlja. da li se to samozadovoljavanje <------ strahita kolka rijec,---------> svrstava u termin SEX?

efekat je ipak isti ------> kontrakcija organa donjeg djela trbuha


naucnici kazu da samo sa urednim sexualnim zivotom mores biti -------> zdrava ko dren:)

ako se samozadovoljavanje uracunava u sex onda je logicno da i nije potreban muskarac za zene tipa-------> feministkinje

Zato ove s poganim jezicima nisu zdrave
 
to se sine desava u ljubavnim romanima jer ------> hartija trpi sve

To se deshava zrelim osobama jer se ne zanose nerealnim ochekivanjima
Rano ti je da gajish razocharenja koja josh nisi ni dozzivela
Problem je uvek u nama a ne u onom drugom. UVEK.
Ko na taj nachin reshava probleme
ne zzivi u ljubavnom romanu a ni u ogorchenosti
vech normalan zzivot u dvoje.
 
ja jedino na ono pipijevo da dodam
da meni seks nije nikako nus pojava
nego nesto sto kao sled svega navedenog daje čvrstinu
kao sto beton ne moze bez svih sastojaka, odnosno kad neki fali u odredjenoj kolicini,nije dobrog kvaliteta tako ni veza bez svega navedenog, a doziranog po potrebi oba partnera, ne moze da opstane
 

Back
Top