Njena proslost...

frari82

Početnik
Poruka
39
Njena proslost me 'nervira' i smeta mi, kao da sam ljubomoran jer mi je jako stalo do nje, bas se slazemo. Bila je iskrena i rekla mi da je imala 3 muskaraca u zivotu(znam mogla mi je slagati i ne reci bio bih srecniji). Sa dvojicim je bila u vezi a sa trecim izgleda onako. Kaze da je samo jednom spavala sa njim, i da nije bilo ko tek tako, poznavala ga puno godina... nesmem vise nista da pitam u vezi toga jer mi jako smeta!

Stvarno je super osoba i dobra i iskrena i sve, i zbog toga sto je skoro savrsena mi ne ide u glavo nikako, kako je mogla to da uradi. Neznam za muskarca po mom misljenju je nekako i u redu jer misli onom stvari a ne glavom. Ipak za zensko to mi je nekako prljavo, tek tako nekom da se das bez ikakve druge konekcije...

Ocekujem svakakve odgovore, te cu da ignorisem, ali valjda ce biti nesto pametno ko razumje.
Sta mislite o tome, mozda je bio neko u slicnoj situaciji?

Hvala
 
3 momka? Zar je to mnogo?

Meni bi smetalo da ih je imala 17156814 jer bi mi to govorilo...da nije baš za jednog momka, pa bih produžio.

Ovako, djevojka je imala dvije veze prije tebe, jednu šemu...

Uostalom, koliko si ti imao djevojaka prije nje? A šema?
 
Njena proslost me 'nervira' i smeta mi, kao da sam ljubomoran jer mi je jako stalo do nje, bas se slazemo. Bila je iskrena i rekla mi da je imala 3 muskaraca u zivotu(znam mogla mi je slagati i ne reci bio bih srecniji). Sa dvojicim je bila u vezi a sa trecim izgleda onako. Kaze da je samo jednom spavala sa njim, i da nije bilo ko tek tako, poznavala ga puno godina... nesmem vise nista da pitam u vezi toga jer mi jako smeta!

Stvarno je super osoba i dobra i iskrena i sve, i zbog toga sto je skoro savrsena mi ne ide u glavo nikako, kako je mogla to da uradi. Neznam za muskarca po mom misljenju je nekako i u redu jer misli onom stvari a ne glavom. Ipak za zensko to mi je nekako prljavo, tek tako nekom da se das bez ikakve druge konekcije...

Ocekujem svakakve odgovore, te cu da ignorisem, ali valjda ce biti nesto pametno ko razumje.
Sta mislite o tome, mozda je bio neko u slicnoj situaciji?

Hvala


Patrijahalno vaspitani momci iskljucivo da traze nevinu!


srecno
 
samo mi nije jasno ko vaspitava decu na ovaj nacin....ok, najbolje je biti odmeren ali ne treba nikome za vrat skakati ako i odstupi od onog sto je nama normalno a ova curica sto je vodala tri muskarca je u danasnje vreme prakticno nevinasce.....a i kud koji ako ti se ne svidja, sta ima nekome ti da postavljamo granice i da sudis....nek se svako nosi sa svojim krstom i ne smara druge......
 
Njena proslost me 'nervira' i smeta mi, kao da sam ljubomoran jer mi je jako stalo do nje, bas se slazemo. Bila je iskrena i rekla mi da je imala 3 muskaraca u zivotu(znam mogla mi je slagati i ne reci bio bih srecniji). Sa dvojicim je bila u vezi a sa trecim izgleda onako. Kaze da je samo jednom spavala sa njim, i da nije bilo ko tek tako, poznavala ga puno godina... nesmem vise nista da pitam u vezi toga jer mi jako smeta!

Stvarno je super osoba i dobra i iskrena i sve, i zbog toga sto je skoro savrsena mi ne ide u glavo nikako, kako je mogla to da uradi. Neznam za muskarca po mom misljenju je nekako i u redu jer misli onom stvari a ne glavom. Ipak za zensko to mi je nekako prljavo, tek tako nekom da se das bez ikakve druge konekcije...

Ocekujem svakakve odgovore, te cu da ignorisem, ali valjda ce biti nesto pametno ko razumje.
Sta mislite o tome, mozda je bio neko u slicnoj situaciji?

Hvala
Znas brate da je 10 umesto te trojice zene bi opet rekle isto i nasle opravdanje za takav blud..njima imponuje kad smo ebali sto vise zena kao frajeri smo pozeljni..a nama nema sta da prija kad daje svima
 
Reko sam da mi smeta samo ovaj 1!

a ti razmisljaj o drugom i trecem i nece glavica da te boli.
sta ocekujes da ode do prve knjizare i kupi gumicu i da izbrise sav zivot pre tebe ?
odrasti momak...nije sve kako ti zelis u zivotu i zene su bre ziva bica i zive punim plucima

jel smeta? ili most ili je ostavi...a ako si pametan nastavices sa njom da uzivas i neces da gledas unazad
 

Back
Top