FON ili Ekonomija?

Secam se da sam u amfiteatru, onom velikom, sedeo na stepenicama i drzzao svesku na krilu, slushajuci Malenovica. Da ne pricham kako nam (vanrednim studentima), nije bilo dozvoljeno da prisustvujemo nekim vezzbama. Bio je haos, ne znam kako je sad.
 
dipl.ecc:
Ekonomski definitivno!!!! Jeste da je tezi ali isplati se jer se vise trazi... :P

Da li je FON laksi, jer je bolje organizovan ili zbog toga sto mu je gradivo lakse, i manje se trazi? Mislim, meni nije uopste tesko da ucim, ali me neorganizacija i silne pauze izmedju predavanje ubijaju u pojam. Ja sam inace brucos na medicini i potpuno sam razocara citavim fakultetom.
 
Neuporedivo imas manje da ucis na Fon-u. Neki ispiti mogu da se cak spreme za jako kratko vreme. Sto se tice Ekonomije rasulo jeste. Ima nas jako mnogo. Poenta je samo pregurati prve dve godine, tzv cistiliste, a posle je sve druga pesma.
 
Pazi ovako, nije lako porediti FON i Ekonomiju. FON je bolje organizovaniji, nema pauza izmedju predavanja, odonosi sa profanima su na zavidnom nivou. Da bi ga zavrsio (bez obzira na smer) moraces da polozis Matematiku 1 (2 semestra), matematiku 2 (1 semestar), Principe programiranja (2 semestra), Verovatnocu i statistiku (2 semestra), Operaciona istrazivanja (2 sem.) - toliko o tome da je FON laksi od ekonomije...
 
FON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Imam vrlo lose misljenje o ovom fax-u.Ima da se streba ali u poredjenju sa ekonomijom je raj.Imam rodjenu sestru,5 sestri od razlicitih tetki i ujaka,i jednog brata koji su UPISALI ekonomiju.
2 sestre i brat su napustili,rodjena sestra je posle 6 godina studiranja upisala trecu,jedna sestra od tetke je posle 8 godina studiranja upisala trecu,druga je posle 5 godina studiranja upisala cetvrtu(ona je burzuj tako da ne brine ni o cemu)a jedna je posle 10 godina studiranja zavrsila fax.Znacu FON definitivno mnogo je laksi i imas odmah posao posle fax-a.
 
Miki Ludi:
Pazi ovako, nije lako porediti FON i Ekonomiju. FON je bolje organizovaniji, nema pauza izmedju predavanja, odonosi sa profanima su na zavidnom nivou. Da bi ga zavrsio (bez obzira na smer) moraces da polozis Matematiku 1 (2 semestra), matematiku 2 (1 semestar), Principe programiranja (2 semestra), Verovatnocu i statistiku (2 semestra), Operaciona istrazivanja (2 sem.) - toliko o tome da je FON laksi od ekonomije...

Хаха...па већину има и економија + неке које нећу ни да набрајам...поготово на одређеном смеру. Поредим својевремено са ортаком књиге на првој и другој години. Углавном исти предмети...али небо и земља. На економији су књиге дупло веће (ово није претеривање...стварно су у просеку 2 пута веће), на ФОН-у можеш да дајеш испите парцијално (тј. путем колоквијума), ФОН је боље организован...значи далеко је лакше на ФОН-у!
Уписао сам економију зато што ипак има далеко већу ширину него ФОН, али сада да морам поново да упишем...добро бих размислио.
 

Back
Top