Stil...

ovako nesto :
38331_1539233158710_1171328439_1604330_1254022_n.jpg
 
stil...
pa definitivno kada nešto dobro, uredno, neobično izgleda na nekom i kad je to u skladu sa ponašanjem te osobe. pod tim podrazumevam i bonton, ishranu, prostor u kom živi, prijatelje koje bira, mesta na koja ide... sve.
 
Stil? Pa udobnost prije svega, pa onda tu ide malo elegancije, a sto se tice garderobe, ne biram mnogo, vise biraju drugi umjesto mene, a ja samo kazem da li mi svidja ili ne.
 
jes, ti dzejms bondovi su elegantni i smut, pogotovo te 60te
a za meene je stil nesto poput objekta, za koji ti je potrebna harizma da bi ga kresnuo, i da bi iz toga proizašla jedna pokretna,živopisna celina, dimenzija
 
meni se svidja moj drug koji u suštini fura klošarski fazon, ali mu je ličnost sva mistična,umetnička,ležerna, pa i gestikulacija, tako da ta neuredna kosa do ramena,sa siskama, kozna jakna sa epoletama i kozne crne starke, cigara u ruci, izgledaju vise no urbano, cak i sasvim zanimljivo
 
Inace,da sa malo lepse gradjena,i da se malo lepse "nosim",nosila bih one lepe haljine,lepe ravne sandalice,romanitk stil.
Mozda u drugom zivotu,sad se zadovoljavam trenerkama,majicama,farmericama i eventualno xxl muskim majicama,kad majka nije tu da me vrati da se presvucem(ona je u mladosti bila bjuti kvin,pa sam razocarenje za nju-cesto cujem ono-mozes li malo da se uljudis,kako ides tako,nasminkaj se malo,kupi nesto ljudski,i tako)
 

Back
Top