uspjeh

Bas me to nervira kao pitaju klince sta studiras..gde ces posle..a oni svi neki menadzment kyracpalac..neko shatro ambiciozno usavrsavanje u teoriji a kad ih praksa dovati praznom glavom u zid
 
Bas me to nervira kao pitaju klince sta studiras..gde ces posle..a oni svi neki menadzment kyracpalac..neko shatro ambiciozno usavrsavanje u teoriji a kad ih praksa dovati praznom glavom u zid

j.bt
ti mislis i govoris iskljucivo u generalizacijama

kako uopste funkcionises sa pojedincima?
 
j.bt
ti mislis i govoris iskljucivo u generalizacijama

kako uopste funkcionises sa pojedincima?
Naprotiv bas objektivno gledam metropolis i one koji idu na megatrend..a to je velika vecina nesposobnih koji misle da ih odma ceka posao cim pomenu mega..a o poslu nemaju veze
mozda je to do programa? nemam pojma da li vasi studenti moraju da vrse tokom studija i "praktikume" u tim smjerovima sto studiraju

Ma nije bitno da li moraju nego nece da rade nego samo da se slepaju preko veze
 
Tako reci:)
Moc je ogroman afrodizijak.Sad samo zavisi kako se iskoristi.Uspeh povecava samopouzdanje .Sa seksipilom se rodis ili ne.

Zar?

stoji to sto rece za samopouzdanje, ali moc tako divno djeluje i na stas i na odraz lica cisto na auru i vjerujem da iako tim osobama nesto manjka po slici ljepote oni to kompenzuju jer su u neku ruku bezbrizni, nasmijani uvereni .............
 
Naprotiv bas objektivno gledam metropolis i one koji idu na megatrend..a to je velika vecina nesposobnih koji misle da ih odma ceka posao cim pomenu mega..a o poslu nemaju veze

a ti sa megatrenda su standard?
njih je vecina?
i svi su isti?
i svi isto odgovaraju na pitanje?
svi glupi i nesposobni?
i nemaju veze o poslu?
?????
aman dzordzi
to je apsolutno ograniceno razmisljanje

i kakve to veze ima sa poslovnim uspehom?
 
a ti sa megatrenda su standard?
njih je vecina?
i svi su isti?
i svi isto odgovaraju na pitanje?
svi glupi i nesposobni?
i nemaju veze o poslu?
?????
aman dzordzi
to je apsolutno ograniceno razmisljanje

i kakve to veze ima sa poslovnim uspehom?

Takoe to je postao standard..sve ostalo ne zvuci onako bombasticno ambiciozno..pa misle da im je samo pohadjanje istog dovoljno za status u drustvu..i pusti me tog kao to je moje misljenje..mnogo dalje vidim od nosa i citam izmedju redova
 
Takoe to je postao standard..sve ostalo ne zvuci onako bombasticno ambiciozno..pa misle da im je samo pohadjanje istog dovoljno za status u drustvu..i pusti me tog kao to je moje misljenje..mnogo dalje vidim od nosa i citam izmedju redova
uspesni ljudi koje sam imala prilike da upoznam
nemaju nikakve veze sa tim o cemu ti pricas
oni imaju svoju pricu, svoj cilj i viziju

il' ti ne znas uspesne
al' znas wanna.be uspesne
pa njih komentarises

ne razumem
i dje je tu erot'ka ba? :D
 
uspesni ljudi koje sam imala prilike da upoznam
nemaju nikakve veze sa tim o cemu ti pricas
oni imaju svoju pricu, svoj cilj i viziju

il' ti ne znas uspesne
al' znas wanna.be uspesne
pa njih komentarises

ne razumem
i dje je tu erot'ka ba? :D

Ne znam gde si videla da pominjem ljude koja ja znam..govorim o masovnoj pojavi lazne ambicije jer ih ceka posao preko veze..smor mi da pricam o tome rec je o sexu:lol:
 
  • Podržavam
Reactions: Cru

Back
Top