Судбина Русије и Србије

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
У Сибиру живи свега 1/7 популације Русије а Сибир производи више од половине руског БДП. У Војводини живи 2/7 популације Србије а производи 40% српског БДП.

Дакле реално је очекивати да након Косова и Војводина и Сибир постану независне државе. Српска војска је благовремено уништена, од јануара ће имати свега 11000 војника, тако и да хоће, неће пружити већи отпор. Руска војска је веома моћна (има додуше и бројне проблеме), међутим у случају Русије ће бити примењен другачији рецепт. Америка се без испаљеног метка дочепала Аљаске, нафтом и гасом богате централне Азије, руског излаза на топла мора(Украјина), руског излаза на северна мора(прибалтичке државице), Закавказја, не видим разлога зашто би другачије било са Сибиром. За сада су купили Русију да жмури на оба ока док Америка коље по свету њене савезнике Венецуелу, Иран, Либију, С. Кореју. Али доћи ће и она на ред.

Кад једном Русија остане без Сибира и још неких регија, онај преостали део Русије ће бити сиромашан попут Молдавије данас. Исто важи и за Србију без Војводине. С друге стране Војводина ће брзо постати чланица ЕУ и следи јој брз економски развој. А што се тиче независног Сибира. он ће убрзо постати азијска Канада, веома високо развијена држава у којој ће бити званични језици енглески, мандарински и можда руски.

За крај немојте уопште мислити да је ово сценарио који ја прижељкујем, заправо то је оно чега се бојим али нажалост ће постати реалност у блиској будућности.
 
Повукао си синдром ''катастофичних сценарија'' јер си полашен тренутним умножавањем зла, и вероватно немаш уздање у Божију интервенцију. То је последица слабе, криве или површне вере.

Читај ти лепо пророштва светих отаца, па ћеш видети да је за Русију предвиђен НАЈБОЉИ МОГУЋИ СЦЕНАРИО (збацивање комунизма и ''федеративности'' и рестаурација монархије и повратак Романових (са женске стране породичне лозе).

Та рестаурација зависи од покајања народа и враћања вери Православној (пошто још једино Руски катакомбници држе веру ПРавославну - НЕИЗМЕЊЕНОМ).
 
Повукао си синдром ''катастофичних сценарија'' јер си полашен тренутним умножавањем зла, и вероватно немаш уздање у Божију интервенцију. То је последица слабе, криве или површне вере.

Читај ти лепо пророштва светих отаца, па ћеш видети да је за Русију предвиђен НАЈБОЉИ МОГУЋИ СЦЕНАРИО (збацивање комунизма и ''федеративности'' и рестаурација монархије и повратак Романових (са женске стране породичне лозе).

Романови нису ништа бољи/гори од комуниста. Не заборави ко је продао Аљаску.
Александар Трећи је био солидан цар, остали су имали више немачке крви и гена него руске.
 
Романови нису ништа бољи/гори од комуниста. Не заборави ко је продао Аљаску.
Александар Трећи је био солидан цар, остали су имали више немачке крви и гена него руске.

Много гледаш бајке са Нашнал џијографика.

Ево мало о светом Цару Николају Другом Романову, да избациш те бубице из главе.

http://forum.krstarica.com/threads/390039

У противном ти не остаје ништа друго, до да очиту депресију доведеш да крајњег стадијума очајања и препуштања злу који баш такве побеђује и ломи.

Бори се за истину и ведрину духа.
 
Nemoj biti toliki pesimista. Nije sve tako crno, doduse Rusija jeste u poslednjih par godina slaba, i nije bas u stanju da izvrsi neki jak uticaj u svetu, ali je dovoljno snazna da ocuva sebe i svoje teritorije.

Mi smo vec druga prica. Realno kao mala drzava, mi smo ti na koje se vrsi uticaj od strane velikih, jedino cime mozemo da se borimo je neka bedna diplomatija, i mudro biranje strana.

Ubedjen sam da do tog scenarija nece doci, ni da ce se Vojvodina odvojiti, a kamoli da ce se nesto dogoditi Rusiji.
 
Ne bih reko da je Tigar pesimista.On je optimista sa zadrškom:per:

Ја,
Свим администратзорима сам послао захтев да ме укину и то је сад само питање времена. Два пут сам одлазио и враћао се, више нећу.

Него....По чему ћете ме памтити и хоће ли бити макар нешто позитивно?
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=14725912&postcount=1
:mrgreen:
 
Много гледаш бајке са Нашнал џијографика.

Ево мало о светом Цару Николају Другом Романову, да избациш те бубице из главе.

http://forum.krstarica.com/threads/390039

У противном ти не остаје ништа друго, до да очиту депресију доведеш да крајњег стадијума очајања и препуштања злу који баш такве побеђује и ломи.

Бори се за истину и ведрину духа.

Како су се звале мајке руских царева Николаја Првог и Другог и Александра Првог, Другог и Трећег? :per: :per:
 
Ја хтео, али на инсистирање администратора сам остао. Каже таб, остани остаће ми форум без иједног правог стручњака ако одеш.

Е,ако је он реко,свака част.:mrgreen:
Остај,нек ти је са срећом.И памет главу,брез седења на ладном бетону.:mrgreen:
Ај сад,здраво.Стручњак.:bye:
 
Како су се звале мајке руских царева Николаја Првог и Другог и Александра Првог, Другог и Трећег? :per: :per:

Тражећи детаље, суштина ти промиче. Битно је да су биле Православне и да су живеле по саветима светих.

Тај етнофилетизам и читоту ''нације'' нећеш наћи ни у свом стаблу, мани се те ОДАВНО ОСУЂЕНЕ ЈЕРЕСИ, која затвара очи за суштинско и непристрасно сазнање.

Без Бога Христа се не надај налажењу истине и просвећењу ума и срца ведрином духа и радости живота.
 
Зар ти није драго што ИПАК нисам отишао?

Јесте,па пожелех ти срећу.
Добар си момак,ценим твоју љубав према мајци.
Нека те ту и поздрави админа,што те сачуво,бисеру.:mrgreen:
А сад дефинитвно одо, да не спамујем.
Спокойной ночи,товариш Сибирский тигр.
 
Poslednja izmena:
E da... Pored toga sto je nuklearno najjaca, velika i uticajna zemlja, Rusija nije sama... (dobro, uz avatar sada delujem ko pravi rusofil, iako to nisam :lol:)
A i drzave u SSSRu su imale pravo da se iz njega iskljuce kada to budu zelele, jer to je bio savez...
Sibir je pravno deo Rusije, i tvrdnja da ce se odvojiti od Rusije je tacna onoliko koliko i ona da ce se USA podeliti na drzavice od kojih je sastavljena...
 
Ceniš da je i medved zaurlikao u Sibiru kad je čuo odluku?:think:

Mислиш ли на неког од ових медеведа ?
 

Prilozi

  • bears.jpg
    bears.jpg
    71,9 KB · Pregleda: 4

Back
Top