Voleti nekoga!

pa volem ga a koliko, pa to jos ne znam....toliko smo razliciti i toliko smo otvorenih karata da je nekako cudno da ga posmatram sa aspekta ljubavi....postujemo se, dobri smo drugari, imamo fenomenalan sex, ali ne planiramo porodicu....i tako godinama....cudno je to ali ipak traje i nema ni naznake svrsetku....
 
Vidis, kad se skontam s nekim uzmem cetri stvari: papir, olovku, tegove i kantar. I onda krenem da pisem. Krenemo redom fizicke odlike, socijalne odlike, ekonomske odlike, pravno-politicki uticaj i naravno, Vestine i Umeca. Raspodelim pluseve i minuse. Za plus ide jedan dekagram na kantar, a za minus - skidam s kantara. Na kraju racunice tacno znam koliko volim osobu i matematicki sam sigurna da je to dovoljno. Sve je precizno izrazeno u dekagramima. Dileme nema. Naravno, kolicina ljubavi koju dobijam od druge osobe staje na kantar, tako da se kolicinski ravnomerno volimo.

Greske nema! :rtfm:
 
ne slazem se sa tobom. nisu luda vremena nego ljudi.

pa i ne moras se slagati ja vas posmatram sa terase da bi uspjeli na terasu treba da prebacite neke godine, dok si mlado loodo u svasta vjerujes pa ti se jos cini da je potrebno pod hitno da nadjete vuka jer sama vucica nece preziveti vi zivite u iskrivljenom svijetu! najprije treba sebe voljeti i ostvarivati a ako se nadje on/ona uredu je ali zbog takve osobe se nebi trebalo pogubiti i odustajati od samog sebe i ostvarivanju! Mi zivimo u vremenu gde se sve zamjeni cim se nadje nesto bolje, mi bacamo i nabavljamo novo nema veze jel mixer, tv ili coveka/zenu .................zbog toga savetujem nikad nemojte previse voljeti vec drzite neko ostojanje i nemojte sebi dozvoliti da vam se svijet okrece oko zene ili muskarca mogli bi oplakati i omrsaviti 20 kila
 
pa i ne moras se slagati ja vas posmatram sa terase da bi uspjeli na terasu treba da prebacite neke godine, dok si mlado loodo u svasta vjerujes pa ti se jos cini da je potrebno pod hitno da nadjete vuka jer sama vucica nece preziveti vi zivite u iskrivljenom svijetu! najprije treba sebe voljeti i ostvarivati a ako se nadje on/ona uredu je ali zbog takve osobe se nebi trebalo pogubiti i odustajati od samog sebe i ostvarivanju! Mi zivimo u vremenu gde se sve zamjeni cim se nadje nesto bolje, mi bacamo i nabavljamo novo nema veze jel mixer, tv ili coveka/zenu .................zbog toga savetujem nikad nemojte previse voljeti vec drzite neko ostojanje i nemojte sebi dozvoliti da vam se svijet okrece oko zene ili muskarca mogli bi oplakati i omrsaviti 20 kila

pa ostvaruj se niko ti ne brani. i voli mikser. ne zaboravi samo da uvek imas najnoviji model
 
Koliko volite osobu pored sebe i da li mislite da je to dovoljno?Normalno ako imate a ako nemate da li mislite da će te naći takvu osobu voleti je i ona vas?:think::bye:
mogu reci samo da mi je relativno drag, i ne, nije mi dovoljno
partner mi ne moze biti dovoljan u zivotu, koliko god da se volimo, potrebni su mi i drugi ljudi i druge vrste ljubavi
 

Back
Top