Celeron D occ

kessa

Obećava
Poruka
96
Kupio sam na kraju Abit IS7 plocu i celeron 320. Podigao sam magistralu sa 133 na 145 i sada radi na 2620Mhz , nisam menjao napone. Temperatura se krece izmedju 48 i 55 stepeni. Zanima me sta mislite koliko bi jos mogao da se bezbedno poveca FSB (ubrza procesor) i do koje temp. nije opasno ?
 
kessa:
Kupio sam na kraju Abit IS7 plocu i celeron 320. Podigao sam magistralu sa 133 na 145 i sada radi na 2620Mhz , nisam menjao napone. Temperatura se krece izmedju 48 i 55 stepeni. Zanima me sta mislite koliko bi jos mogao da se bezbedno poveca FSB (ubrza procesor) i do koje temp. nije opasno ?
Pa max procesora je oko 67'c. Cim ga upalis temperatura ti je oko 48?
 
FaXcooL:
Kod mene ti je prosek oko 47ºC ...
Bez kulera dogura i do 111ºC ! :shock:
Jer ti oveklokovan ako jeste od koliko ti je ghz procesor a na koliko je klokovan?
Moj je 2.66 radi na 3.00 kada nista ne radim oko 36'c je, samo fan sam mu namestio da vrti na 2000 obrtaja, a radio je na 2500 automatski podesen.
Kako je moguce da radi i na 111'c prvi put to cujem jer imas intel?
 
Pa bez kulera je 111 .. :roll:
heh.. ja sam mislio da je to normalno kada nema kuler :) Jednom sam ga slucajno zakacio kada nije imao kuler i izasao mi plik na desnom palcu. Nisam mogao da kucam na tast. E.. to su bile muke... :cry:

Procesor je Intel® Celeron® na 1.7GHz , nisam ga dirao od kada sam ga kupio. Jos uvek je 1.7 :lol:
 
FaXcooL:
Pa bez kulera je 111 .. :roll:
heh.. ja sam mislio da je to normalno kada nema kuler :) Jednom sam ga slucajno zakacio kada nije imao kuler i izasao mi plik na desnom palcu. Nisam mogao da kucam na tast. E.. to su bile muke... :cry:

Procesor je Intel® Celeron® na 1.7GHz , nisam ga dirao od kada sam ga kupio. Jos uvek je 1.7 :lol:
Ja sam imao isti takav nije mi prelazio 41'c po najvecoj vrucini posle 2 sata igranja neke igre...
 
Bez kulera? Hmm... :roll:

Ja sam ga pustio preko noci da skida sa neta Windows 2000. Cale i keva spavali , a tada mi je komp bio zabranjen ( :lol: ) pa sam morao da ugasim kuler da se ne bi cuo posto je inace mnogo buchan.
Ujutru kada sam restartovao komp. BIOS je pokazao 111 :)
 
FaXcooL:
Bez kulera? Hmm... :roll:

Ja sam ga pustio preko noci da skida sa neta Windows 2000. Cale i keva spavali , a tada mi je komp bio zabranjen ( :lol: ) pa sam morao da ugasim kuler da se ne bi cuo posto je inace mnogo buchan.
Ujutru kada sam restartovao komp. BIOS je pokazao 111 :)
Pa to treba da udje u ginisovu knjigu covece :shock: :shock: :shock: da nekako to mozes da dokazes bila bi dobra reklama za intel!!
Mada mislim da nas malo ovde zezas ali ajde...
 

Back
Top