Da li modem moze da se pregreje?

Ako je neki srpski ili za srpsko trzite naravno da moze... moze i da istrune kao yugo za 3 dana...

Ipak, po nekom 'normalnom' standradu nemoze osim ako ga drzis zatvorenog u nekoj fioci ili bunkercicu :))

Modem je napravljen da radi 24/7... i to godinama bez gasenja ;)
 
Da i dva kompa su vezana na nj...Pa probaj da ga isključiš i ponovo uključiš...Videćeš kako se malo ''zaglupi'' kad traži sve paramatre...Mislim da je zato...Nemoj ga isključivati...A ako ti je pored prozora kao meni,ohladi se u toku noći.Kada valjda samo te svećice troše struju:cool:
 
Da i dva kompa su vezana na nj...Pa probaj da ga isključiš i ponovo uključiš...Videćeš kako se malo ''zaglupi'' kad traži sve paramatre...Mislim da je zato...Nemoj ga isključivati...A ako ti je pored prozora kao meni,ohladi se u toku noći.Kada valjda samo te svećice troše struju:cool:

Znaci kad se zagreje, kad postane vreo, samo da iskuliram i ne pritiskam dugme za gasenje? :D
 
Ako je recimo vrućina valjda može da se pregreje ,zavisi od tipa :think:

ranije ,pre par godina su im stavljali ventilatorčiće dirktno preko njih :per:

ili da se stavi u vertikalan položaj :eek: i onda mu struji vazduh :hahaha:
447px-NTT_East_ADSL_modem-NVIII.jpg
 
Sve zavisi kako koji,meni se greje ali nista preterano,al gasim,navikao sam da gasim i monitor,vufer,i njega,nikada se ne zna kada moze strujni udar da im dodje glave. Inace po ovoj vrucini monitor mi je poceo da se usijava na vrhu,gasim ga na svaki sat da se iskulira malo,tj. podesio sam da se sam gasi nakon minut (jos cu da mu nakacim neki fan :per: )

TP-Link%20TD-8810.jpg
 
moj prestane da radi kada su vrucine posle mozda 10ak sati rada i onda moram da ga iskljucima ili da ne koristim neko vreme net inace nece da radi. Dosta ljudi ima problem kao i ja,a imamo SBBove modeme. Meni nekada radi danima,nikada ga ne cupam iz zida,kada ugasim komp on ostaje ukljucen,nista mu ne fali.
 

Back
Top