SRBIJA U EU 2020

evo malo grube rezultate

SPORAZUM ZA ASOCIJACIJU I STABILIZACIJU

Srbija-2008

Hrvatska-2001


ZAHTEV ZA CLANSTVO


Srbija-2009

Hrvatska-2003

KANDIDATSKI STATUS

Srbija-X

Hrvatska-2004


POCETAK PREGOVORE


Srbija-X

Hrvatska-2006



Hrvatska treba da ugje 2013
 
Poslednja izmena:
Gle ovu ekstazu....sad ću da otvorim temu: Srbija nikad u EU....pa pomrećete od sreće....:rotf:

Rumunija u EU, Bugarska u EU...velika ih sreca snasla u pm. :roll: ... primate se na EU k'o pre one glupace na Elvisa i The Beatles ... vriska, cika, ekstaza, suze radosnice .... a samo neko treba dobro da vas nasamara da dodjete sebi i da vas pita "cemu sve to" .... znam da bi usledio odgovor tipa - blagi teleci pogled.

:ok: ... da da, ulazite u EU.............. f*ck yeahhhhhh :roll:
 

Rumunija u EU, Bugarska u EU...velika ih sreca snasla u pm. :roll: ... primate se na EU k'o pre one glupace na Elvisa i The Beatles ... vriska, cika, ekstaza, suze radosnice .... a samo neko treba dobro da vas nasamara da dodjete sebi i da vas pita "cemu sve to" .... znam da bi usledio odgovor tipa - blagi teleci pogled.

:ok: ... da da, ulazite u EU.............. f*ck yeahhhhhh :roll:

Da, da, Rumunima i Bugarima je bilo daleko bolje dok su ih gazili Rusi. Uživali su u pm.
 
Da, da, Rumunima i Bugarima je bilo daleko bolje dok su ih gazili Rusi. Uživali su u pm.

Da da, i tvoju prabaku je boleo Q sto nije imala internet i krstaricu, a tek sto ju je nasekirao Boer War u Juznoafrickoj Republici pocetkom proslog veka...mislim stvarno :roll:
Mene raduje da je vama super u zagrljaju vasih strateskih prijatelja iz Ohaja i na putu bez alternative :mrgreen: ... sreca jedna nevidjena ;)
 

Back
Top