Gde naci original Assassin's Creed?

Kelt_od_Kapedunuma

Primećen član
Banovan
Poruka
555
Posto piratski verovatno ne bih znao da instaliram, zbog silnih raspakivanja i krekova, potreban mi je original hitno. Gde u BG-u mogu da ga nadjem, ali da sto posto tamo ima, jer sam iz Uzica, a ovde nema... Treba da dodjem u BG ovih dana, pa mi treba tacna adresa nekog game shopa u kome provereno ima... Ili jos bolje, ako mogu da narucim postom...
 
A jel mu tesko da nazove...20 sekundi posla. :dash::dash:

Nego Kelt sto ti to lepo ne skines negde,nema tu nista komplikovano,a za tih 1000 kinti odes negde na rucak.

Pa sto da zove kad ovamo samo klikne dugme,napise adresu i kraj....ovako samo jos vise trosi pare na telefon. :confused:;)

a ovde se slazem...
bolje skini pirata,stedis pare... sem ako imas tolko mnogo pa mozes da se razbacujes. :mrgreen:
 
Ne snalazim se dobro sa nekim tezim instalacijama, znam da skinem, raspakujem, instaliram i krekujem, ali preko toga nista, a znam da ove novije igrice imaju bas komplikovanu instalaciju. :D

Assassin creed 1 nema nista komplikovano,standardan crack...2 je malo zajeban jer nema standardan crack,vec moras da mu kreiras neke offline servere. Najbolje probaj da instaliras,ako se ne snadjes,kupis original...gubis jedino jedan dan vreme potrebno za skidanje i sat vremena za raspakivanje i instalaciju.


Djoxiii....skupljas postove...:zcepanje:...:dash::dash:
 
Assassin creed 1 nema nista komplikovano,standardan crack...2 je malo zajeban jer nema standardan crack,vec moras da mu kreiras neke offline servere. Najbolje probaj da instaliras,ako se ne snadjes,kupis original...gubis jedino jedan dan vreme potrebno za skidanje i sat vremena za raspakivanje i instalaciju.



Djoxiii....skupljas postove...:zcepanje:...:dash::dash:

Gde da skidam 5-6 GB, to nece skinuti za 10 dana! :p
 

Back
Top