Bog

Paa...:think:

Bog je ništa..a obzirom da "ništa" ne postoji znači da je bog sve...:)

Za mene je bog priroda...eto...:D

Bog je sve i nista:) Medjuprostor, tisina, sreca, ljubav, energija, zivot i smrt.. Bog je ono sto te izvuce iz blata kada se skori.. Bog je tisina u tvom bicu.. Bog je izmedju dvoje ljudi. Bog se krije u svima nama. U nasim srcima. Bog je sve samo ne iluzija.. Vecina stvari na ovom svetu su iluzije ali Bog nije.. Ne volim da boga nazivam Bogom i da mu dajem rod ili da ga oznacavam bilo cime.. Boga ne mozes shvatiti umom.. Tako barem ja mislim:)))heheh Bog i Sotona nisu entiteti...Bog je dobar a Sotona zao. Zlo moze da se vidi u drugim ljudima kao i dobro...
 
Evo bas se zanimam citanjem Novog Zaveta,i nekako mi nelogicno dodju neke stvari,tipa 4 jevandjelja koja su tako sastavljena da se dopunjuju,medjusobno,a neke informacije tvrde da su odabrani neki delovi koji bi
najvise odgovarali jedan drugom pa su ih Vatikanci,navodno sproveli po sistemu izaberi sve sto ima neku logicnost.
Bez obzira na ove stvari ,ja idem u crkvu i mozda zvuci pateticno za neke,osecam pozitivne promene u mom zivotu.
Ipak ima tu necega,bez obzira na sve,Mozda gresim,ali ja apsolutno veujem u tvorca,ili Arhitektu univerzuma,ali ne mislim da je to Isus,vec neko ko je njega poslao sa odredjenom mislijom,
 
Šta bi ga pitala kad bi ga srela?..hmm..:think:

Možda;

-Bože šta da te pitam kad sve znaš? ... a ja ne bi volela baš sve da čujem,
osim možda koji će brojevi biti izvučeni na lotou sledeće nedelje..pa budi drug, reci....:mrgreen:
 

Back
Top