letnja ljubav! Jeste li doziveli to?

univerzalni

Početnik
Poruka
6
Ove godine na letovanju upoznala sam decka i strasno se zaljubila. Bila je to ljubav na prvi pogled. Sada smo u kontaktu ali hiljadu kilometara daleko jedno od drugog. Ne znam nista o njemu. Pricali smo pet minuta uzivo a ostalo telefonom kada sam se vratila kuci. Ipak mnogo mi znaci i planiramo da se vidimo, zapravo on planira da dodje u Srbiju. Da bude zanimljivije i komplikovanije on je Grk i sporazumevamo se na engleskom. Mozete da zamislite kako zvuce nasi telefonski razgovori:razgovaraju dve osobe koje su se jednom videle u zivotu i to na jeziku koji je oboma stran, a pritom je stariji od mene 14 godina. Sta mislite ima li ovo buducnosti? Ima li neko slicno iskustvo? A sve mi se cini da ga volim!
 
Nina2:
chokolada:
Boze kakvo pitanje, pa svi su doziveli letnju ljubav bar jednom u zivotu.
Meni pomisao na moju izaziva pomesana osecanja, trenutno tugu, tako da cu napisati nesto kada budem bolje raspolozena. :cry:

Upravo tako. Sve je receno. Nemam sta da dodam. Ok, sem mozda da se veza nastavila neko vreme i nakon odlaska sa mora :wink:
Hm, pa ne znam bas... evo ja recimo nikad nisam doziveo letnju ljubav... (letnji kres svakako, par puta, ali ljubav nikad...);

A ako mene pitate za buducnost te veze sa Grkom, po meni nema od toga nista znacajnije... nije da baksuziram :roll: Mada, to sam samo ja...
 
chokolada:
univerzalni:
Ima li nekog cija letnja ljubav jos uvek traje?
Pa nije da traje kao veza, ali cujem se cesto s tom osobom i vidimo se svakog leta. Osecanja se uvek ponovo probude. Zato me tuga i hvata. :(
A tek kad cujem pesmu "Leto" od Pilota... :cry:

smrc, pa gde to nadje da napises?!?!?ne moze biti tacnije!!! mada ja i ne znam da li ta veza jos uvek traje, ali kao sto je chokoladica napisala....^^^.... i mene ta pesma pogadja!!!

KAD CE BRE OVO LETO???!?!?!?!?!?!?!? :wink: :wink:
 
DJ_MaRe:
Hm, pa ne znam bas... evo ja recimo nikad nisam doziveo letnju ljubav... (letnji kres svakako, par puta, ali ljubav nikad...);

Ja ni ljubav ni kres...nego romansu...
I to bas letos!
Eto i trece varijante...
Bas je bilo mnoogo lepo i pomisao na njega mi izaziva samo prijatne emocije...nikada u zivotu nisam bila tuzna zbog njega, bas sam ga lepo i ispratila, sa osmehom...
Bilo je lepo dok je trajalo...kad prodje postaje lepa uspomena...tako ja na to gledam i gledacu ako mi se ponovo desi...
Eto danas mu je rodjendan...28.oktobar....doduse kod njega tamo je jos uvek 27., moram neki lep mail da smislim!
 
S_K_V_O:
DJ_MaRe:
Hm, pa ne znam bas... evo ja recimo nikad nisam doziveo letnju ljubav... (letnji kres svakako, par puta, ali ljubav nikad...);

Ja ni ljubav ni kres...nego romansu...
I to bas letos!
Eto i trece varijante...
Bas je bilo mnoogo lepo i pomisao na njega mi izaziva samo prijatne emocije...nikada u zivotu nisam bila tuzna zbog njega, bas sam ga lepo i ispratila, sa osmehom...
Bilo je lepo dok je trajalo...kad prodje postaje lepa uspomena...tako ja na to gledam i gledacu ako mi se ponovo desi...
Eto danas mu je rodjendan...28.oktobar....doduse kod njega tamo je jos uvek 27., moram neki lep mail da smislim!

kakav bre mail?? zovi ga!!! :shock: ...trust me, its a smart thing 2 dooooooooo!!!
 
Znam, moja komsinica komunicira tako sa nekim Turcinom...ali ja mislim da to kod mene ne moze...treba da se instalira program...i pretpostavljam da bude kakva-takva brzina konkcije...a kod mene je analogna centrala, pa je Internet ocaj zivi a i provajder mi je grozomoran(bar je jeftin)...

A i ne treba mi...to kad i ako mi brat otputuje, ili neko blizak...a romansa bila pa prosla, neka mu je sa srecom...ja sam misljenja da se sa tim letnjim vezama ne treba puno zamlacivati kad se zavrse...

Hvala ti Jagodice, eto bar vrednog saveta za one koji bi zelele da budu u kontaktu sa svojim Grcima, Spancima i Amerikancima-nemojte pucati pare na telefon, moze preko net-a mnogo jeftinije...
 
e ja sam danas zvala mog slatkisa u beogradu...inace zovem iz toronta!! nisam vise mogla da izdrzim i to sam se jos raspricala kao da sam na pola sata od njega, strasno!! moji ce me u top staviti!!

ne znam kako je dole, ali znam kada on mene zove vise mu se isplati sa moba..pa pokusaj i ti ako hoces. proveri da li imaju tel kartice, jer ovde to ima!!

zovi ga bre!!!i reci mi sta je bilo!! :wink: hehe..


srecno!
pzz!!
 
S_K_V_O:
Znam, moja komsinica komunicira tako sa nekim Turcinom...ali ja mislim da to kod mene ne moze...treba da se instalira program...i pretpostavljam da bude kakva-takva brzina konkcije...a kod mene je analogna centrala, pa je Internet ocaj zivi a i provajder mi je grozomoran(bar je jeftin)...

A i ne treba mi...to kad i ako mi brat otputuje, ili neko blizak...a romansa bila pa prosla, neka mu je sa srecom...ja sam misljenja da se sa tim letnjim vezama ne treba puno zamlacivati kad se zavrse...

Hvala ti Jagodice, eto bar vrednog saveta za one koji bi zelele da budu u kontaktu sa svojim Grcima, Spancima i Amerikancima-nemojte pucati pare na telefon, moze preko net-a mnogo jeftinije...

pa preko neta imas razne opcije!! naravno mail....pa onda mob prk sa msn-a; mislim da 063 i na 064 sajtu mozes da saljes besplatne prk na mob. ako imas majk mozes i preko neta da pricas...ijaaao imas bre raznih opcija ali nije to to dok se ne cuje i oseti ono u njegovom glasicu!!!
 
Tako je Jagodice!
Jagodicu za predsednicu!

Eh Bebi ti bas navalila da ga zovnem...a ja se bas i nisam nesto zaljubila...

Nego da vidimo kako da pomognemo postavljacici teme, ima problem sa Grkom devojka...
Ja tek sad videh da su oni uzivo pricali samo 5 minuta...
Moj ti je savet da se ne opterecujes sa tim preterano, zivi zivot kao i do sada...ako dodje ponovo-super, dobrodosao...pa vi i niste u vezi.
Meni je malo bezveze da neko kaze da voli osobu sa kojom je pricao 5 minuta.
 

Back
Top