upomoc ljudi desio mi se partition magic

drlasan

Početnik
Poruka
10
Na kompu imam instaliran partition magic 8.02,danas kada sam ukljucio komp sistem se restartovao 3 puta sam od sebe i aktivirao se partition magic.kada se sistem smirio pokusao sam da odem na lokal disk D medjutim tamo su neki hijeroglifi.usao sam u part. magic...sve podatke sa lokal diska D mi je konvertovao u FAT32.pokusao sam da vratim u ntfs ali tada od 20Gb muzike on mi prijavljuje 360 Kb,ali kada kursor navedem na D, tih 20Gb su tu ali nesto nije u redu.Kako da vratim fajlove i muziku.da li postoji neki program koji to moze da vrati.unapred hvala. [/b]
 
"pokusao sam da vratim u ntfs ali tada od 20Gb muzike on mi prijavljuje 360 Kb,ali kada kursor navedem na D, tih 20Gb su tu ali nesto nije u redu"

-Pokusao ili uspeo da vratis u ntfs?
- Kako mislis "prijavljuje" 360KB, pa onda kad kurzor "navedes" na D tih 20MB su tu? U kom smislu su tu? Kojim programom pregledas/pristupas disku D?
Dosta si me zbunio sta si zapravo uradio? Kojim programom vidis 360K a kojim 20MB. Koji ti je file system sada na D?
Ajd' iz pocetka... mozda ima pomoci
I sto rece nislija, sta ti je trebao partition magic..
 
kada udjem u D i kurzor zaustavim na folder "muzika" pokazuje mi da je velicina tog foldera 360Kb,kada saberem sve foldere ili direktorijume u D dobijam 660Kb,a kada stavim kurzor na D velicine je 60Gb.pregled sam vrsio u windows exploreru,imam instaliran XP.kada sam usao posle onih silnih restartovanja u D sve je bilo u nekim siframa i "hijeroglifima", usao sam u partition magic D je bio u formatu FAT32,pokusao sam da ga konvertujem u NTFS. posle toga komp se restartovao i tada sam primetio da 20Gb muzike prikazuje kao 360Kb,ali kada izadjem i nanesem kurzor na D pokazuje da je zauzeto oko 60Gb kao sto i jeste.nisam koristio neki specijalan program za pregled, vec sam usao u "My computer" pa Lokal Disk(D:).pokazuje da je D u NTFS formatu
 

Back
Top