Dobrodošli u Beograd, uživajte u batinama.

orion77

Aktivan član
Poruka
1.871
Beograd - Državljanin Kanade Danijel Oroz (24) teško je povređen dok su njegov brat blizanac Oliver i njegova devojka, državljanka Švedske, zadobili lakše povrede kada ih je u sredu ujutru ispred splava „Fristajler“ pretukla grupa mladića. Policija još nije uhapsila nasilnike.

Pretučeni Danijel Oroz

Danijel Oroz posle pregleda u Urgentnom centru prebačen je na Maksilofacijalnu kliniku i juče je operisan, dok su njegov brat i devojka iz Švedske zadobili nekoliko masnica na licu.


Tuči na Zemunskom keju prethodila je svađa sa grupom mladića na splavu „Fristajler“.





Oliver Oroz, otac

- Spremali smo se da krenemo kući i čekali smo konobara da naplati kada je u naš separe ušla grupa pripitih momaka. Zamolio sam ih da sačekaju dok platimo račun kada je jedan od njih počeo da vređa mene i moju devojku. Rekao sam mu da se ne ponaša tako, a on je odmah zamahnuo da me udari. Obezbeđenje ih je sklonilo, ali kada smo izašli ispred, ti momci su krenuli za nama i napali nas - priča za „Blic“ Oliver Oroz.


On kaže da je jedan od napadača udario granom njegovog brata po glavi, a kada je krenuo da mu pomogne, i on je dobio nekoliko udaraca.


- I devojku su mi udarili pesnicom, a zatim su pobegli. Mi smo odmah odvezli Danijela u bolnicu - kaže Oliver.


Filip Oroz, otac povređenih mladića, kaže su mu u policiji rekli da su nasilnici identifikovani.

Izvor: Blic

I junaci, šta kažete na ovo? Mislim, centrala može jednom da pogreši, ali ne svaki put :D

Strašno je šta ste nam napravili od grada.
 
Jako puno tuča izazivaju novopridošli likovi iz CG koji ne znaju jezik čestito da govore ali voze đipove i motorčine po gradu.

Kako ko, ti pridošli iz CG su uglavnom Srbi, ja vala ko Crnogorac stajem ljudima na pješačkom prelazu i ne bježim od policije kada me zaustavlja radi kontrole.

@губитниконоцеВ

Nijesmo mi tamo no vi sa turcima, romima i rusima :D, banda mala ali odabrana.
 
Ajde ajde, ne balegaj nego prestani da napadaš gospodu strance sa tim tvojim čoporom.

cavemen.jpg
 
Poslednja izmena:
Kako ko, ti pridošli iz CG su uglavnom Srbi, ja vala ko Crnogorac stajem ljudima na pješačkom prelazu i ne bježim od policije kada me zaustavlja radi kontrole.

@губитниконоцеВ

Nijesmo mi tamo no vi sa turcima, romima i rusima :D, banda mala ali odabrana.
Moji su poreklom iz CG pa niti su tukli/ubijali žene,niti su se drali po ulici i drugde svojim naglaskom,čak štaviše su ga promenili kad su došli.Niti su dilovali drogu,tukli ljude...Sve vreme su radili za interes Države Srbije.Iako nemaju čak ni neko tipično srpsko već prilično crnogorsko prezime...:neutral:
Ovi što danas dolaze:neutral:
 
Izvor: Blic

I junaci, šta kažete na ovo? Mislim, centrala može jednom da pogreši, ali ne svaki put :D

Strašno je šta ste nam napravili od grada.

Mogu da se kladim da nece ni da ih privedu...Kad su dosli Beogradjani kod mene u gradu,napali su dvoje mojih drugara....Aj sto se skupilo 3 kafica,u kojima su bili Despotovcani,Milivci(zive za tuce) i okolni mladici sa sela,tako slatko su dobili batine da ne verujem da ce opet da dodju ovde.(neki mladici,sinovi nekih politicara...posle doslo njihovo obezbedjenje neko) -_-'''
Pa majku mu ako si dosao koj ***** trazis vraga.
A za BG sam cuo mnoge gluposti,pogotovo za kriminal i nedolicna ponasanja omladine....Tako da necu brzo tamo u_u
 
Mogu da se kladim da nece ni da ih privedu...Kad su dosli Beogradjani kod mene u gradu,napali su dvoje mojih drugara....Aj sto se skupilo 3 kafica,u kojima su bili Despotovcani,Milivci(zive za tuce) i okolni mladici sa sela,tako slatko su dobili batine da ne verujem da ce opet da dodju ovde.(neki mladici,sinovi nekih politicara...posle doslo njihovo obezbedjenje neko) -_-'''
Pa majku mu ako si dosao koj ***** trazis vraga.
A za BG sam cuo mnoge gluposti,pogotovo za kriminal i nedolicna ponasanja omladine....Tako da necu brzo tamo u_u
Ima i papaka koji su rođeni Beograđani to stoji...
 

Back
Top