Ugroženost Srba u Crnoj Gori! Nepobitni dokazi na jednom mjestu!

1247699433.jpg


Herceg-Novi 15. jula-Miloš Radosavljević iz Meljina, zaposlen kao vozač u „Novom prvoborcu“ ispričao je novinarima kako je 13. jula u 3 sata i 30 minuta poslije ponoći pretučen zato što je, kako je kazao, u diskoteku „Babilon“ u Bijeloj ušao ogrnut crnogorskom zastavom. Te noći je zajedno sa momkom čije ime nije znao da kaže osim da ga je upoznao u lokalu „Union“ i da je je zaposlen u „Mješovitom“ otišao u diskoteku „Babilon“ na piće. Nakon izvjesnog vremena taj momak se udaljio a Miloš je otišao u obližnji lokal da kupi hamburger. Po povratku, ispred pošte koja se nalazi pored diskoteke, vidio je skinutu zastavu Crne Gore. Uzeo je, stavio preko ramena i ušao u diskoteku. „Više momaka iz obezbjeđenja uhvatilo me je i počelo da me vuče napolje. Jedni su me držali a drugi udarali. Tuklo me je oko 13 ljudi skoro 20 minuta – udarali po glavi, tijelu, gazili a ja nisam imao nikakve šanse da se branim. Vukli su me po platou i trotoaru. Ispali su mi ključevi od kola, telefon i 1 200 evra. Pri tom su mi govorili da je to Srbija, da su oni Srbi a neki da idem u svoj grad Nikšić i da tamo mašem tom zastavom.



milgorac provocirao i dobio po nosu z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
1247699433.jpg


Herceg-Novi 15. jula-Miloš Radosavljević iz Meljina, zaposlen kao vozač u „Novom prvoborcu“ ispričao je novinarima kako je 13. jula u 3 sata i 30 minuta poslije ponoći pretučen zato što je, kako je kazao, u diskoteku „Babilon“ u Bijeloj ušao ogrnut crnogorskom zastavom. Te noći je zajedno sa momkom čije ime nije znao da kaže osim da ga je upoznao u lokalu „Union“ i da je je zaposlen u „Mješovitom“ otišao u diskoteku „Babilon“ na piće. Nakon izvjesnog vremena taj momak se udaljio a Miloš je otišao u obližnji lokal da kupi hamburger. Po povratku, ispred pošte koja se nalazi pored diskoteke, vidio je skinutu zastavu Crne Gore. Uzeo je, stavio preko ramena i ušao u diskoteku. „Više momaka iz obezbjeđenja uhvatilo me je i počelo da me vuče napolje. Jedni su me držali a drugi udarali. Tuklo me je oko 13 ljudi skoro 20 minuta – udarali po glavi, tijelu, gazili a ja nisam imao nikakve šanse da se branim. Vukli su me po platou i trotoaru. Ispali su mi ključevi od kola, telefon i 1 200 evra. Pri tom su mi govorili da je to Srbija, da su oni Srbi a neki da idem u svoj grad Nikšić i da tamo mašem tom zastavom. Lako je srbovati po Herceg-Novom a ja sam 10 godina bio



milgorac provocirao i dobio po nosu z:mrgreen:
Bezvezne podele šta im to treba.
 
1247699433.jpg


Herceg-Novi 15. jula-Miloš Radosavljević iz Meljina, zaposlen kao vozač u „Novom prvoborcu“ ispričao je novinarima kako je 13. jula u 3 sata i 30 minuta poslije ponoći pretučen zato što je, kako je kazao, u diskoteku „Babilon“ u Bijeloj ušao ogrnut crnogorskom zastavom. Te noći je zajedno sa momkom čije ime nije znao da kaže osim da ga je upoznao u lokalu „Union“ i da je je zaposlen u „Mješovitom“ otišao u diskoteku „Babilon“ na piće. Nakon izvjesnog vremena taj momak se udaljio a Miloš je otišao u obližnji lokal da kupi hamburger. Po povratku, ispred pošte koja se nalazi pored diskoteke, vidio je skinutu zastavu Crne Gore. Uzeo je, stavio preko ramena i ušao u diskoteku. „Više momaka iz obezbjeđenja uhvatilo me je i počelo da me vuče napolje. Jedni su me držali a drugi udarali. Tuklo me je oko 13 ljudi skoro 20 minuta – udarali po glavi, tijelu, gazili a ja nisam imao nikakve šanse da se branim. Vukli su me po platou i trotoaru. Ispali su mi ključevi od kola, telefon i 1 200 evra. Pri tom su mi govorili da je to Srbija, da su oni Srbi a neki da idem u svoj grad Nikšić i da tamo mašem tom zastavom.



milgorac provocirao i dobio po nosu z:mrgreen:

Ne zna kako se momak zove, al ga vodi na piće u sred noći. Da **** oca u vr guzice ko pomisli da je on *****.
 
1247699433.jpg


Herceg-Novi 15. jula-Miloš Radosavljević iz Meljina, zaposlen kao vozač u „Novom prvoborcu“ ispričao je novinarima kako je 13. jula u 3 sata i 30 minuta poslije ponoći pretučen zato što je, kako je kazao, u diskoteku „Babilon“ u Bijeloj ušao ogrnut crnogorskom zastavom. Te noći je zajedno sa momkom čije ime nije znao da kaže osim da ga je upoznao u lokalu „Union“ i da je je zaposlen u „Mješovitom“ otišao u diskoteku „Babilon“ na piće. Nakon izvjesnog vremena taj momak se udaljio a Miloš je otišao u obližnji lokal da kupi hamburger. Po povratku, ispred pošte koja se nalazi pored diskoteke, vidio je skinutu zastavu Crne Gore. Uzeo je, stavio preko ramena i ušao u diskoteku. „Više momaka iz obezbjeđenja uhvatilo me je i počelo da me vuče napolje. Jedni su me držali a drugi udarali. Tuklo me je oko 13 ljudi skoro 20 minuta – udarali po glavi, tijelu, gazili a ja nisam imao nikakve šanse da se branim. Vukli su me po platou i trotoaru. Ispali su mi ključevi od kola, telefon i 1 200 evra. Pri tom su mi govorili da je to Srbija, da su oni Srbi a neki da idem u svoj grad Nikšić i da tamo mašem tom zastavom.



milgorac provocirao i dobio po nosu z:mrgreen:

A sta je taj tamo uopste trazio sa crnogorskom zastavom!!!!????!?!?!?!?

Provokator.
Neka, neka... Takvi ćete na traktore da bježite, **** vam vo mater što vas je otelila

Otkud u cg traktori,daj ne lupaj a i uostelom od koga da beze nemoj da si smesan.


Bio sam pre 2 godine u Herceg Novom i ceo grad je bio prepun neke nevaljale dečurlije koja su jurila s tim zastavama a i fizički nisu ličila na Crnogorce već nekako vukla na one od Ulcinja.

Mali crni-shiptari da,to su oni.
 
Partijsko mišljenje nemam, imam svoje... A ovakve što mlate ljude s crnogorskom zastavom u sred Crne Gore i viču "ovo je Srbija" bih automatski na traktore pa u domovinu, i to da im bude dobro
I meni je ceo incident bzvz ali možda su ljudi imali iskustva sa nekim huliganima s tim zastavama pa...Ovom incidentu se niko ne može radovati...Ja da sam na mestu obezbeđenja ili gazde pustio bih ga,šta mi smeta...
 
A sta je taj tamo uopste trazio sa crnogorskom zastavom!!!!????!?!?!?!?

Provokator.


Otkud u cg traktori,daj ne lupaj a i uostelom od koga da beze nemoj da si smesan.

A ajde, šta traži Srbin u Nikšiću sa srpskom zastavom? Kroz centar grada ide i niko ga ne dira, niko mu ništa ni ne kaže, totalno ljudi normalni, nijesu opterećeni time, nikome ne smeta, slavi čoek pobjedu srpske reprezentacije. I to nije provokator, da je on dobio batine kukali biste ođe danima kako vas u Crnoj Gori terorišu.

Neka, samo neka se igraju, ne znaju oni kakvo je ođe stanovništvo i šta će im se desiti ako budu češće pravili ovakva sranja.
 

Back
Top