Koja je ovo rasa?

Skyglide

Početnik
Poruka
32
Na slikama pas je star oko 5 meseci

IMG_5990.jpg


IMG_5992-1.jpg


IMG_5991-1.jpg


IMG_5989-1.jpg


IMG_5987-1.jpg

Slikano je analognim foto aparatom pa su malo losije slike
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam tipovao na Crnog ruskog terijera, ali neko mi je rekao da lici na neku madjarsku ovcarsku rasu Puli ili Pumi ne secam se vise

Ne liči uopšte na pulija, možda malo podseća na vojvođanskog pulina ali ipak ne bih rekla. Koliki je? Pogledaj na I FCI i na Nepriznatim rasama, tamo imaju teme mađarski puli i vojvođanski pulin.

moze pomoc koja je ovo rasa?

Zasad izgleda kao mali crveni irski seter. Opet, koliko je štene, mislim, koliko staro i koliko visoko u ramenima?
 
Ne liči uopšte na pulija, možda malo podseća na vojvođanskog pulina ali ipak ne bih rekla. Koliki je? Pogledaj na I FCI i na Nepriznatim rasama, tamo imaju teme mađarski puli i vojvođanski pulin.



Zasad izgleda kao mali crveni irski seter. Opet, koliko je štene, mislim, koliko staro i koliko visoko u ramenima?

Ma malo je nema mozda ni 3 meseca a za visune ne znam stvarno
 
Ma malo je nema mozda ni 3 meseca a za visune ne znam stvarno

Nije odgovor na tvoje pitanje, Puli je mali ovcarski pas sa dugom dlakom, obicno je crni,mada moze da bude i beo

Ove fotografije koje sam ja postavio su snimljene pre desetak godina, psa sam dobio na poklon kao stene negde u maju ja mislim i bilo je rasno, samo ja vise nemam ni rodovnik a i ne znam koja je rasa. Vec u oktobru-novembru je pas otrovan tako da ne znam kako izgleda kao odrastao.
Inace veoma je vesele naravi i izrazito je inteligentan, nije nesto cesto lajao, mada to je i normalno za stene
 

Back
Top