Inception

...kako ga nemate ? ...pa zar KG nije grad od 100 + hiljada stanovnika ...gde vam idu pare iz budzeta...sto ne pritisnete politicare da sagrade nesto ...***. ja se secam da iako sam iz bg-a isao u onaj cumez u studenjaku da gledam papillon ...ipak je expiriance kada ti zapichi projektor iznad glave ...

...morate se pokrenuti ...FIGHT THE POWER !!!

Sve pare otisle za krstacu!
 
Ne radi se o tome da li bioskopa ima ili ne... Radi se o tome da li oni rade. Evo, Cacak je nekad imao premijere pre Bga, sad ne radi ni 1 bioskop.... A ovaj koji nazovi radi ima 2 projekcije godisnje. 2 bioskop se renovira vec 2 god a ni prasina nije obrisana. U domu kulture platno nisu spustili vec 5 g itd. trenutno sam u sapcu i ni ovde nema bioskop... sreca bg mi blizu. tako da nije to samo 2-3 grada to je opsta situacija u celoj zemlji ako izuzmemo bg i ns
 
iako mi je tesko da poverujem u to ( i ni ne verujem ) cujem da su popljuvali leonarda kako je ocajno odglumio...pa jel tacno?

Meni je Dikaprio bio ljigav, odvratan i prevarant-glumac.

Mislim da se sada pretvara u živu legendu holivuda, koja će sve do svoje 90. godine aktivno glumiti i ostaviti trag iza sebe kao Majkl Kejn ili Kristofer Li. Pretvara se u jedan uzor za druge glumce.

Oduševio me je u Krvavom dijamantu, koji bi bio običan filmić da ga nije tako dobro odglumio...kao i u svim filmovima koje je pravio u ovom milenijumu.

Dok sam gledao Titanik nisam mogao ni da predvidim da će iz onoga postati ovo...

Fenomenalno glumi u ovom filmu. Glumio je i bolje, ali zato je kriv režiser, a ne glumac ovdje; ali to ni malo ne znači da mu je gluma ovdje bila 'loša'.
 
Meni je Dikaprio bio ljigav, odvratan i prevarant-glumac.

Mislim da se sada pretvara u živu legendu holivuda, koja će sve do svoje 90. godine aktivno glumiti i ostaviti trag iza sebe kao Majkl Kejn ili Kristofer Li. Pretvara se u jedan uzor za druge glumce.

Oduševio me je u Krvavom dijamantu, koji bi bio običan filmić da ga nije tako dobro odglumio...kao i u svim filmovima koje je pravio u ovom milenijumu.

Dok sam gledao Titanik nisam mogao ni da predvidim da će iz onoga postati ovo...

Fenomenalno glumi u ovom filmu. Glumio je i bolje, ali zato je kriv režiser, a ne glumac ovdje; ali to ni malo ne znači da mu je gluma ovdje bila 'loša'.

znam,pretpostavljala sam jer je on meni sjajan glumac i prosto bi mi bilo tesko da zamislim da igde lose glumi :) a titanik mu je da kazem bila odskocna daska,iako koliko znam nije hteo da glumi u njemu :)
 
Odgledala sam film juce u bioskopu i odlican je.
Vreme ce pokazati da li sam u pravu, ali rekla bih da je Inception mnogo vise od holivudskih produkata danasnjice. Mislim da je u pitanju film koji ce se pamtiti.
Nolan je stvarno zajeban igrach- opasno balansira izmedju komercijale i kvaliteta. Svaka cast!
Ko mi veruje na rec nek trkne do bioskopa, greh je gledati ga kod kuce ;)
 
Šteta da se ne gleda u bioskopu...efekti odlični,muzika savršena.Film je čudan,Nolan je, već smo utvrdili,pomalo uvrnut,dok gledaš imaš utisak da ni sam u nekim momentima nije znao baš šta hoće da kaže..ali drugačiji je i zanimljiv.vredi videti.
 
Ni u NS nema bioskop......a u Bg se pustao bas dok sam ja bio na moru (20 dana) i kad sam se vratio otisao u Bg i vise se ne pusta, ne mogu da verujem da je tako kratko bio na repertoaru?!

A bas sam hteo u bioskopu da ga gledam, ovako mi bas mrsko,nije mi film za komp, sve se nadam da ce opet da ga puste....ne znam ni ja zasto...

Leonardo je odlican....najvise volim da gledam filmove u kojima on glumi....a on je cak i u titaniku bio dobar, samo veliki broj ljudi ne voli film,pa odmah i njega oskrnave....
 
eeee TA informacija nam je bila jako bitna... a neke budale bi dosle i pisale samo posle bioskopa... :evil:

:) I ja cu pisati posle bioskopa :D Zamislite, ja otisao u bioskop da gledam Inception, a nisam znao da su ga odlozili za pocetak oktobra, i tako ja kupim kartu i udjem u salu, i kad je pocelo skontam da pustaju Salt. I sta cu, odgledam Salt (nije toliko los koliko su ga ovde napljuvali, pogotovo kad se gleda u bioskopu), a Inception onda idem gledati u oktobru.
 
:) I ja cu pisati posle bioskopa :D Zamislite, ja otisao u bioskop da gledam Inception, a nisam znao da su ga odlozili za pocetak oktobra, i tako ja kupim kartu i udjem u salu, i kad je pocelo skontam da pustaju Salt. I sta cu, odgledam Salt (nije toliko los koliko su ga ovde napljuvali, pogotovo kad se gleda u bioskopu), a Inception onda idem gledati u oktobru.

yesss :) znaci nije skinut :)
 

Back
Top