Treba mi lova hitno, trebam savjet

Balkanski_sindrom

Početnik
Poruka
1
Pozdrav

Ovo mi je prvi post. Nadam se da cu naici na pomoc.

Imam jedan problem i zaista trebam neki dobar savjet od nekoga ko je bio u slicnoj situaciji ili zna najbolje i najpovoljnije rijesenje.

Treba mi lov, ne mnogo ali je hitno (3-4 dana). Ne radi se o velikom iznosu srecom ali lova mi treba u roku od 3-4 dana. Kad objasnim situaciju u kojoj se nalazim mozda to i nije neki problem ali posto nisam nikada bio u ovoj situaciji ne znam kako da rijesim problem.

Imam stalni posao i redovnu placu ciji iznos nije ni bitan, necemo o ciframa i detaljima. Sljedecu placu primam tek za 20 dana a ostao sam bez love. Nista novo i mnogi su bili u ovakvoj situaciji. No sada mi treba pod hitno recimo barem 1/5 place, dakle barem 20% od plate koju primam.
Platu primam na tekuci racun i imam karticu sa kojom ne mogu ici u minus. Dakle lova mi je potrebna hitno. Ne zelim da pitam nikoga, ni prijatelje ni familiju.

Prije nego odem do banke zelim da se sa vama savjetujem. Citao sam o kratkorocnim kreditima. Prije svega to mi ne odgovara iz vise razloga, kao prvo, najmanji iznos kojeg daju u kreditima je pola moje place a toliko mi sada novca ne treba a kamate su jako velike pa sam izracunao da ukoliko uzmem taj minimalni kredit da bih platio barem jos 50% od toga na kamate i sve troskove.

Zanima me da li ima neko drugo kratkotrajno rijesenje, npr da mi otvore u banci karticu da mogu ici u minus ili da narucm master karticu, no ne znam ni koliko to kosta ni koliko vremena uzima...

Kako da rijesim problem u sto kracem roku??
 

Back
Top