Katastrofa

Marjan!

Primećen član
Poruka
964
Pre 2 godine sam raskinuo sa curom sa kojom sam bio u vezi 3 godine a veza je bila jedna od onih veze za koje mozete reci da vam je srodna dusa i da ste bukvalno jedno drugom dali sve...splet dogadjaja je takav da sam za te 2 godine od kako nismo zajedno prolazio kroz mnoga razocarenja i ocaj kao i tugu za njom... pre od prilike 6 meseci sam u drugoj vezi koja mi je neverovatno osvezenje i jako mi je stalo do te cure,ne bih je izgubio...

Medjutim dogodilo se nesto sto nikako ne mogu da objasnim,2 godine ni traga ni glasa osim povremenih razmena poruka i svadja u istim. Rekla mi je pre godinu dana jos uvek svezih da ne oseca vishe nista prema meni, mozda je i bila laz,ne poricem... ali od tada ni traga ni glasa , NAKON GODINU I NESTO ONA SE JAVLJA... probudivsi svoje emocije.

Za to vreme ja sam izgoreo...totalno , skroz... ali zarad neke stare slave nas, mnogo mi je zao nje i hteo bih da joj pomognem da se ne oseca toliko loshe jer je zdravstveno jako loshe zbog mene. SVE TO OD JEDNOM , KOJ DJAVO , KAKO... NE ZNAM !
 
ljubomorna je i sujetna sto si srecan sa drugom,, kad bi opet bio njen vise joj ne bi bilo zanimljivo, cak i da bude, takve veze gde se desi upravo to da neko dugo pati i sav se potrosi su osudjene na propast uglavnom kad se opet pokusa. imala sam slicnu situaciju...mozda je trenutno u nekoj depresiji a tad su ljudi skloni da budu nostalgicni,
uzivaj u novoj vezi i ne opterecuj se, ogromna je verovatnoca da se tripuje da opet nesto oseca jer si kao sto rekoh napokon nasao nekog ko ti znaci a ona nije vise centar tvog sveta dok ne nadje nekog a onda ce da te opet zaboravi.
 
Poslednja izmena:
Pre 2 godine sam raskinuo sa curom sa kojom sam bio u vezi 3 godine a veza je bila jedna od onih veze za koje mozete reci da vam je srodna dusa i da ste bukvalno jedno drugom dali sve...splet dogadjaja je takav da sam za te 2 godine od kako nismo zajedno prolazio kroz mnoga razocarenja i ocaj kao i tugu za njom... pre od prilike 6 meseci sam u drugoj vezi koja mi je neverovatno osvezenje i jako mi je stalo do te cure,ne bih je izgubio...

Medjutim dogodilo se nesto sto nikako ne mogu da objasnim,2 godine ni traga ni glasa osim povremenih razmena poruka i svadja u istim. Rekla mi je pre godinu dana jos uvek svezih da ne oseca vishe nista prema meni, mozda je i bila laz,ne poricem... ali od tada ni traga ni glasa , NAKON GODINU I NESTO ONA SE JAVLJA... probudivsi svoje emocije.

Za to vreme ja sam izgoreo...totalno , skroz... ali zarad neke stare slave nas, mnogo mi je zao nje i hteo bih da joj pomognem da se ne oseca toliko loshe jer je zdravstveno jako loshe zbog mene. SVE TO OD JEDNOM , KOJ DJAVO , KAKO... NE ZNAM !

Sam si odgovorio na svoje pitanje, probudila je svoje emocije, a ne tvoje..stalo ti je do sadasnje devojke, zasto bi sebi komplikovao ljubavni zivot necim sto je davno prozivljeno :dontunderstand:? Ne verujem da je tako lose, zdravstveno, zbog tebe..to su navlakuse, pokusava da u tebi izazove sazaljenje (bljak). Reci joj da se vise ne javlja i prekini svu komunikaciju sa njom, ne boj se..prebolece ona tebe, vec ;), pa jednom je to uspesno uradila, zasto ne bi opet?
 
ljubomorna je i sujetna sto si srecan sa drugom,, kad bi opet bio njen vise joj ne bi bilo zanimljivo, cak i da bude, takve veze gde se desi upravo to da neko dugo pati i sav se potrosi su osudjene na propast uglavnom kad se opet pokusa. imala sam slicnu situaciju...mozda je trenutno u nekoj depresiji a tad su ljudi skloni da budu nostalgicni,
uzivaj u novoj vezi i ne opterecuj se, ogromna je verovatnoca da se tripuje da opet nesto oseca jer si kao sto rekoh napokon nasao nekog ko ti znaci.

Nisam ni planirao da se vratim , nego sam mislio samo da joj kazem " OK , POZOVI KAD GOD HOCES , DA POPIJEMO KAFU"... cisto lakse da joj bude
 
ma kakav razgovor
uostalom, i sam kaže da su razmenjivali neke svadljive poruke, a sad odjednom boluje
ma, ćao zdravo



ne treba ti to u životu

mislis da nije pametno a? .. a jbm li ga , i ja mislim ... al mi tesko pada kad sam je sreo bio , bila je sva delovala napaceno i istroseno... ***** li ga , muka mi pripalo bilo.
 
Nisam ni planirao da se vratim , nego sam mislio samo da joj kazem " OK , POZOVI KAD GOD HOCES , DA POPIJEMO KAFU"... cisto lakse da joj bude

nece joj biti lakse, ako je iskrena , ako se ne tripuje trenutno da joj ipak znacis , onda cinis sebi i njoj medvedju uslugu, jer ti pozivi na kafu stalno daju dodatnu laznu nadu, pa cim se vidi samnom znacim mu i sl. tripovi.
Preseci to, to je mrcvarenje i nje i sebe samog..
to je samo njena nostalgija, to se desava, kada su ljudi usamljeni ili im trenutno lose ide u ljubavi pa se prisete nekog iz proslosti...pusti to, nista ti njoj time ne pomazes samo nastavljate bezveznu agoniju...a mozda i dodjes u iskusenje da napravis neku glupost i da ostanes bez osobe do koje ti je trenutno stalo.
 
Pre 2 godine sam raskinuo sa curom sa kojom sam bio u vezi 3 godine a veza je bila jedna od onih veze za koje mozete reci da vam je srodna dusa i da ste bukvalno jedno drugom dali sve...splet dogadjaja je takav da sam za te 2 godine od kako nismo zajedno prolazio kroz mnoga razocarenja i ocaj kao i tugu za njom... pre od prilike 6 meseci sam u drugoj vezi koja mi je neverovatno osvezenje i jako mi je stalo do te cure,ne bih je izgubio...

Medjutim dogodilo se nesto sto nikako ne mogu da objasnim,2 godine ni traga ni glasa osim povremenih razmena poruka i svadja u istim. Rekla mi je pre godinu dana jos uvek svezih da ne oseca vishe nista prema meni, mozda je i bila laz,ne poricem... ali od tada ni traga ni glasa , NAKON GODINU I NESTO ONA SE JAVLJA... probudivsi svoje emocije.

Za to vreme ja sam izgoreo...totalno , skroz... ali zarad neke stare slave nas, mnogo mi je zao nje i hteo bih da joj pomognem da se ne oseca toliko loshe jer je zdravstveno jako loshe zbog mene. SVE TO OD JEDNOM , KOJ DJAVO , KAKO... NE ZNAM !

Zivot je takav,nastavi dalje :neutral:
 
budi sa 2 od jednom. sta? sta te boli kupac, jebi fufe i uzivaj u zivotu, nisi metuzalem od 100 godina da trebas da mislis o jebenim emocijama i dobrim/losim postupcima u ljubavi
 

Back
Top