У Звечану бачена бомба на кућу

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
MILISAVLJEVIĆ: ZAŠTO SU MI BACILI BOMBU NA KUĆU

Sreda, 21. Juli, 2010.| Autor: (0) Send to friend Print
Časlav Milisavljević iz Zvečana, glavni i odgovorni urednik Radija Kosovska Mitrovica, tvrdi da je postao žrtva zbog saradnje s međunarodnim institucijama

ZVEČAN - Časlav Milisavljević, glavni urednik Radio Kosovske Mitrovice, na čiju kuću u Zvečanu je preksinoć bačena bomba, tvrdi da su motivi za napad političke prirode!

- Motiv je sigurno politički, to je moje mišljenje. Očevici tvrde da je ulicom prošlo vozilo i da je neko iz zadnjih otvorenih vrata bacio bombu. Svedoci smo da je u poslednje vreme bilo dosta sličnih događaja s upozorenjem onima koji imaju veze s međunarodnim institucijama, koji tamo rade, da se pripaze i da ne budu tamo gde jesu - kaže Milisavljević, koji je u trenutku eksplozije bio sam u kući.

Kapetan Kosovske policijske službe Nusret Mehmeti izjavio je da su tom prilikom oštećena tri vozila, a da povređenih nije bilo.

- Vozila koja su oštećena prilikom bacanja eksplozivne naprave su dva „golfa“ i jedan „fijat punto“ - ističe Mehmeti.

Komandir policijske stanice u Zvečanu Nenad Đurić izjavio je da je po završenom uviđaju utvrđeno da je u pitanju ručna granata M-75.

Posle incidenata u Kosovskoj Mitrovici, koji su se dogodili početkom meseca, kada je najpre ubijen lekar Mesud Džeković, a potom ranjen poslanik u kosovskom parlamentu Petar Miletić, ovo je treći ozbiljniji incident koji se dogodio na severu Kosova i Metohije.

http://www.kurir-info.rs/vesti/politika/milisavljevic-zasto-su-mi-bacili-bombu-na-kucu-42726.php
 

Back
Top