musko mislenjee o celulitu?

ma ne smeta mi, ako nije bas puno, i ako riba je ono ima tanke koske, nije krupna. odnosno kad je tanka moze da ima celutit i meko dupe i visece sise, nebitno majkemi. sve je bolje nego da je vestacka, lazne sise, lazni zubi, ono pumpa usta, fuj :-)

jedna moja drugarica, gospodja ima 52god, mrsava cak, i super aktivna ono vozi bajs svaki dan mnogo kilometara, ide po planini, jede samo trave i to, jos je visoka i dugonoga, kad sam je video na plazi pazi ima celulit na butinama....bas sam se zacudio, ali izgleda to je normalno.

znaci no problem, barem kod mene :-)
 
Ма жене шта вам је???
Целулит је небитан! Ја га ни не примећујем. Немојте га спомињати па га ни мушкарци неће примећивати.
Исти случај је и за вишак килограма до 15-20кг од нормалне килаже.

Такође ми уопште не сметају ни длаке за које се убијате да их сакријете.
 
ma ne smeta mi, ako nije bas puno, i ako riba je ono ima tanke koske, nije krupna. odnosno kad je tanka moze da ima celutit i meko dupe i visece sise, nebitno majkemi. sve je bolje nego da je vestacka, lazne sise, lazni zubi, ono pumpa usta, fuj :-)

jedna moja drugarica, gospodja ima 52god, mrsava cak, i super aktivna ono vozi bajs svaki dan mnogo kilometara, ide po planini, jede samo trave i to, jos je visoka i dugonoga, kad sam je video na plazi pazi ima celulit na butinama....bas sam se zacudio, ali izgleda to je normalno.

znaci no problem, barem kod mene :-)

Genetski je mako uslovljen plus uslovi zivota...mnoge oble zene ga nemaju a puno mrsavica ga ima u vecoj kolicini...zavisi od hrane koju unosimo, dugog sedenja sa prekrstenim nogama, gaziranog, samog tkiva, ako su ga imale mama i bake verovatno ce ga dobiti i devojcica...zato je vazno ne menjati svoju osnovnu gradju i kilazu...zdrav i mrsav nisu sinonimi...
 
Niste to vi obelodanile nego ste sele i jele godinama dzank fud pa slucajno u ogledalu videle narandzinu koru..a pomorandze niste jele..pa niste znale gde da odete kome da se pozalite..i dan danas bi otisle kod kozmeticarke jer ne kapirate da je to zdravstveni problem

Zdravstveni problem,:roll:. Nas celulit i moze da se prikrije, kod nekog je i neprimetan, dok vasi pivski stomaci ne mogu, iz aviona se vide! Jos malo pa ni pertle necete moci da vezete bez tudje pomoci!
 
To je samo izraz, veliki stomak nije samo od piva, vec najvise od preterivanja sa hranom. Sada nalazite manu kod zena celulit,tako vam je neprivlacna, a sta ce biti kada vam zena rodi dvoje dece pa to ostavi svoje tragove? Celulit, strije, neka ne uspe da povrati svoju staru kilazu....
 
Nema to veze sa privlacnoscu nego s mozgom..njenim..zapita se covek zasto ide 16x nedeljno kod frizera..pedikira-manikira..tona sminke da sakrije bubuljice..full garderoba i propratni materijal silikona i napucenih usana da ostavi jedini utisak misleci da su svi muskarci povrsni i da ne vide dalje od kite..a zapostavljeno sve ostalo najbitnije sto mislite da ne primecujemo..zato nase ribe idu na plazu s kilo zlata i s cvikerima..full sredjene prepoznaju se na km..naravno vi znate da je izgled jedino bitan za prilazak i navatavanje potencijalnog muzjaka..mada to ne priznajete..nego kao shatro bitno je kakve ste u dushi ne treba vam se zameriti sto nemate vaspitanje baviti se sobom na pravi nacin
 

Back
Top