MySQL baza podataka..kako...?

Jesi li sve ovo uradio

» Use a separate MySQL User Account with a secure password (> 10 chars, alphanumeric) and make sure that the LiveZilla MySQL User has only access to the LiveZilla database.
» Use a separate Web-User and make sure that the LiveZilla Web-User has only file permissions within the LiveZilla folder.
» Always use strong passwords (> 10 chars, alphanumeric).
» Use only HTTPS/SSL for all connections.
» Change the username of the LiveZilla Administrator (don't use administrator, admin, root ...) and don't use the administrator account for external chats.
» Backup your data regularly.
» Never use outdated versions of LiveZilla, apply all updates as soon as they are release
 
pa pise da su podaci neispravni, ali ja sam radio sve po podacima iz e-maila, koji su mi poslali kada sam kreirao MySQL bazu,....evo kako izgleda...msm e-mail:

mysqlf.png


obrisao sam password ...
 
Poslednja izmena:
Ugrabio sam vremena da na brzinu pređem howto na livezilla sajtu...
Koliko vidim, potrebno je da podigneš server na svom računaru a potom postaviš kod koji program generiše, na svoj sajt.

Takođe, naglašavaju:

Most of the people who run into problems when setting up LiveZilla do fail here.

Ako je i to ok, onda je jedino što mi pada na pamet da freehostia ne dozvoljava Remote MySQL (u tutorijalu se naglašava da se tabele u bazi kreiraju direktno iz programa, te sam tako zaključio da se na bazu kači remote - opet, možda grešim)...
 
Ugrabio sam vremena da na brzinu pređem howto na livezilla sajtu...
Koliko vidim, potrebno je da podigneš server na svom računaru a potom postaviš kod koji program generiše, na svoj sajt.

Takođe, naglašavaju:



Ako je i to ok, onda je jedino što mi pada na pamet da freehostia ne dozvoljava Remote MySQL (u tutorijalu se naglašava da se tabele u bazi kreiraju direktno iz programa, te sam tako zaključio da se na bazu kači remote - opet, možda grešim)...


ok, mozes ti da mi pomognes....please.. :mazi:
 

Back
Top