Vakcinisite se, da se ne baci

TUTU

Primećen član
Banovan
Poruka
775
Каква увреда за труднице, сврстати их у исту групу као дебеле. Као да многе жене и иначе не пате због тих промена :(

А од кад су то труднице циљна група за вакцинације? Колико ја знам, труднице ескивирају интервенције тог типа. Ово су нека нова достигнућа српског здравства.
 
Каква увреда за труднице, сврстати их у исту групу као дебеле. Као да многе жене и иначе не пате због тих промена :(

А од кад су то труднице циљна група за вакцинације? Колико ја знам, труднице ескивирају интервенције тог типа. Ово су нека нова достигнућа српског здравства.
Не српског, то је лансирала СЗО. Наши, као по обичају, само преписују и извршавају.
Ни мени није јасно то за труднице и вакцину...а на страну то што та вакцина није сигурна ни за здраве, одрасле и нетрудне.
 
У првом сте триместру?

Примите одмах вакцине које је за вас увезла Делта-Макси!

*на свако дете са више од седамнаест прстију на ногама имате попуст од 14% на све производе кућне хемије и по једно паковање "Плазма" кекса у свакој већој продавници. Воли вас ваш Макси!
 
TUTU;14733625 "[U:
Rok valjanosti više od pola miliona doza vakcina je kraj oktobra[/U]", rekao je Kon.[/B]

Е, овај баш као чупавац из кутије...:hahaha:

Сирома...

NAUCNIK.jpg
 

Back
Top