Pozivnica na eroticno pranje vesa

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Necete vjerovati al sad sam dosla iz grada gde sam se nasla za drugaricom koju odavno nisam videla jer zivi u berlinu, sa zajednickog dorucka

ona: gde ima salon za pranje vesa?
ja: donesi kod mene koji ce ti salon
ona:hvala, ali nisam mislila da perem ves vec me zanima da li ima party ---> eroticno pranje vesa

ja:pa ima jedan salon kod dzamije al nemam pojma jel tu ima takvih slavlja, a sta se tu ocekuje?

ona: rentas salon zatim posaljes pozivnice mozes parovima koji zele da se bare "na novo" ili osobama koje su sami jasno odredis stil oblacenja tipa "sexy" i neka svak ponese nesto krpica koje namerava fol da pere, tako se to organizuje a sta ce da se desi svak osobno odredjuje, nekad se sexaju nekad se samo maze zavisi

ja: :eek::eek:


jeli ima u vasem gradu takvih slavlja ili festanja?
 
Malo podseca na orgijanje, ali samo malooo..:lol:
Ma jok
tooth.gif

Tema je domacinska,samo prati fabulu radnje i videces:D
 
Necete vjerovati al sad sam dosla iz grada gde sam se nasla za drugaricom koju odavno nisam videla jer zivi u berlinu, sa zajednickog dorucka

ona: gde ima salon za pranje vesa?
ja: donesi kod mene koji ce ti salon
ona:hvala, ali nisam mislila da perem ves vec me zanima da li ima party ---> eroticno pranje vesa

ja:pa ima jedan salon kod dzamije al nemam pojma jel tu ima takvih slavlja, a sta se tu ocekuje?

ona: rentas salon zatim posaljes pozivnice mozes parovima koji zele da se bare "na novo" ili osobama koje su sami jasno odredis stil oblacenja tipa "sexy" i neka svak ponese nesto krpica koje namerava fol da pere, tako se to organizuje a sta ce da se desi svak osobno odredjuje, nekad se sexaju nekad se samo maze zavisi

ja: :eek::eek:


jeli ima u vasem gradu takvih slavlja ili festanja?

Nema kod nas tih veselja....Hbg,ne zivim u Berlinu :P
 
imam ali su homoseksualci smatram da ovaj forum nije zreo za njihov nacin zivota, razmisljanja i ocekivanja :)


sa hetero tipovima se nedruzim jer su tu odvise mora paziti da nebi doslo do prelazenje granica. zena i msuakrac ne mogu biti prijatelji jer tu kad tad neko nekoga krene vrebati
evo mene zanima i neki razgovor ako nisam preterano slobodna sada, koji vodis sa tvojim drugovima
to sto je forum recimo konzerva
ne treba da te nervira
a za ovaj drugi deo si poprilicno u pravu
tesko se odrzava to drugarstvo, odnosno, moraju bas jaka pravila da se postave
 
Necete vjerovati al sad sam dosla iz grada gde sam se nasla za drugaricom koju odavno nisam videla jer zivi u berlinu, sa zajednickog dorucka

ona: gde ima salon za pranje vesa?
ja: donesi kod mene koji ce ti salon
ona:hvala, ali nisam mislila da perem ves vec me zanima da li ima party ---> eroticno pranje vesa

ja:pa ima jedan salon kod dzamije al nemam pojma jel tu ima takvih slavlja, a sta se tu ocekuje?

ona: rentas salon zatim posaljes pozivnice mozes parovima koji zele da se bare "na novo" ili osobama koje su sami jasno odredis stil oblacenja tipa "sexy" i neka svak ponese nesto krpica koje namerava fol da pere, tako se to organizuje a sta ce da se desi svak osobno odredjuje, nekad se sexaju nekad se samo maze zavisi

ja: :eek::eek:


jeli ima u vasem gradu takvih slavlja ili festanja?

Sve što vole mladi je zastupljeno. :D
Jednom zamalo da ostanem na žurki "u belom", slučajno, zapili se neki ljudi s kojima sam bio na večernjem brifingu, a likovima iz Muzeja bilo gre'ota da nas izbace. :rumenko:
 

Back
Top