Питање за форумаше

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ето ти сад ... дакле, то је једина сметња по теби да се крене у рат?

Da. Mora neko ozbiljan, odgovoran i sa vizijom drzave da nas vodi, iz casti i ideala, a ne radi sebicnih interesa (pljacku i slicno da ne pominjem, na sta vec pocinjem da sumnjam iz tvojih odgovora).

Naravno, otisla bih tamo kad bi i neko moj najblizi otisao, ovako ne.
 
Poslednja izmena:
Da. Mora neko ozbiljan, odgovoran i sa vizijom drzave da nas vodi, iz casti i ideala, a ne radi sebicnih interesa (pljacku i slicno da ne pominjem, na sta vec pocinjem da sumnjam iz tvojih odgovora).

Па зар ти личим на таквог? Ето, који год да је водио у рат до сада није ваљао .. Зар не мислиш да нам није онда ни потребан вођа? Мислим, дај да вратимо српске земље, па ћемо да бирамо вођу
 
Па зар ти личим на таквог? Ето, који год да је водио у рат до сада није ваљао .. Зар не мислиш да нам није онда ни потребан вођа? Мислим, дај да вратимо српске земље, па ћемо да бирамо вођу

Postavljas glupa pitanja, odgovor sam ti vec dala.
 
Ovako kako relativizujes, sad mi je zao sto sam ti odgovorila da bih isla u rat. Zaboravi.

Ма не бре ... ја само покушавам да схватим јеси ли озбиљна ... Колико видим, ниси ... Теби је потребан вођа ... Они који хође у рат не траже вођу, него оду у рат ... оду да се боре за своје принципе и за своју историју .... А не као ти ... мада, могла би ратовати преко монитора, то си у праву :)
 
Koštunica neće, mora da čuva mačke, a Šeki je opravdano sprečen.

Kostunica nikad nije imao macke, vec psa.


Ма не бре ... ја само покушавам да схватим јеси ли озбиљна ... Колико видим, ниси ... Теби је потребан вођа ... Они који хође у рат не траже вођу, него оду у рат ... оду да се боре за своје принципе и за своју историју .... А не као ти ... мада, могла би ратовати преко монитора, то си у праву :)

Meni treba pouzdan vodja, lepo sam ti rekla. Ne znam zasto dalje insistiras.
 
Ма не бре ... ја само покушавам да схватим јеси ли озбиљна ... Колико видим, ниси ... Теби је потребан вођа ... Они који хође у рат не траже вођу, него оду у рат ... оду да се боре за своје принципе и за своју историју .... А не као ти ... мада, могла би ратовати преко монитора, то си у праву :)

Isto kao i ti. A ako idete bez vođstva, hoćete li prethodno da napravite strateški i taktički plan, ili ćete hrabro jurišati na...šta?:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top