Ko je veci izdajnik srpskog naroda - Tadic ili Milosevic ?

Ko je veci izdajnik srpske drzave u zadnjih 20g ?

  • Boris Tadic - IZDAJNIK

  • Slobodan Milosevic - IZDAJNIK


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Skoro da su i jedan i drugi zarili i palili skoro pa deceniju srpskom politikom u mozda do sada najgorim godinama u srpskoj istoriji, sta mislite koji od njih dvojice je NAMERNO i PLANSKI radio na urusavanju srpske drzave ?
Није ниједан.

Обојица су исувише неспособни (били), сваки на свој начин, за тако нешто.

Није чак ни Коштуница радио свесно и намерно.

Кад говоримо о српским политичарима, свесно је радио ( и ради и даље) против Србије једино Шешељ, у новије доба, а раније, генерали Мирковић и Симовић, на пример.
 
Mislim da bi Vuku Draskovicu trebalo pruziti sansu (dovesti ga na vlast) pa da vidimo koliki bi on bio izdajnik.

Siguran sam da bi Franjo Tudjman bio veci srbin od Borisa Tadica, on sebi nikad nebi dozvolio blamaze tipa klecanje u Srebrenici i da gubi ratove na vojnom i diplomatskom polju od najvece gube u Evropi. :mrgreen:
 
Siguran sam da bi Franjo Tudjman bio veci srbin od Borisa Tadica, on sebi nikad nebi dozvolio blamaze tipa klecanje u Srebrenici i da gubi ratove na vojnom i diplomatskom polju od najvece gube u Evropi. :mrgreen:

Franci Tudjman je bio hrvat u jednom drugom vremenu u jednoj Hrvatskoj koja je zeljela nezavisnost.
Boris Tadic je srbin u jednoj Srbiji predhodno izmorenoj u bespotrebnim ratovima sa svim i svakim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top