Опроштај

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ВОДКА

Iskusan
Banovan
Poruka
5.913
Свим администратзорима сам послао захтев да ме укину и то је сад само питање времена. Два пут сам одлазио и враћао се, више нећу.

Него....По чему ћете ме памтити и хоће ли бити макар нешто позитивно?
 
Свим администратзорима сам послао захтев да ме укину и то је сад само питање времена. Два пут сам одлазио и враћао се, више нећу.

Него....По чему ћете ме памтити и хоће ли бити макар нешто позитивно?

avatar ti je prva liga. a i nik.:ok::ok:
 
Свим администратзорима сам послао захтев да ме укину и то је сад само питање времена. Два пут сам одлазио и враћао се, више нећу.

Него....По чему ћете ме памтити и хоће ли бити макар нешто позитивно?
Аватар и ник су ти одлични. :ok: :D
 
Хеј...Велика Мачко...Опусти се...
ОДЕРИ нешто и наспавај се...Сутра је нови дан...
;)

I ti isto....

bdu-kotu-k.jpg
 

Nije bas toliko smesno, ako neko nesto pomesa, prosto su neki avatri slicni, ali kad sam videla ovo sto je on napisao (kao neka anketa), sokirala sam se koliko sam pogresila:

На 10. месту
Prikaži sadržaj
adem_ks

На 9. месту
Prikaži sadržaj
МАЧАК

Prikaži sadržaj
8. goxy

Prikaži sadržaj
7. Банаћанин

Prikaži sadržaj
6.Ne_Vazim_Se

Prikaži sadržaj
5.Aleksandar3, познат и као Победоносцев и manje_zlo

Prikaži sadržaj
4.eremita

бронзана медаља
Prikaži sadržaj
al bundy

сребрна медаља
Prikaži sadržaj
inagadadavida

and GOLD is for
Prikaži sadržaj
-------------
Alekasandra iliti Sale nikad nije bio Победоносцев, i osim Eremite, ostali su za mene imali samo po koju ruznu rec, los komentar i sl. Znaci, nije onaj za kojeg sam mislila da jeste, taj je bio divna osoba, ali njega odavno nema na forumu...

Zadovoljna?
 
Свим администратзорима сам послао захтев да ме укину и то је сад само питање времена. Два пут сам одлазио и враћао се, више нећу.

Него....По чему ћете ме памтити и хоће ли бити макар нешто позитивно?
Pogledajte prilog untitledkosmos.bmp
Sibirski znam te sa reputacija...Oprosti ali tako je...Mora da imas jak razlog za odlazak...
Samo koji?Za mene si bio fer drug.To sto nijesi na Kosovu a tvoje srce jeste meni je jak razlog da mi bude zao sto odlazis...
 
Nije bas toliko smesno, ako neko nesto pomesa, prosto su neki avatri slicni, ali kad sam videla ovo sto je on napisao (kao neka anketa), sokirala sam se koliko sam pogresila:

На 10. месту
Prikaži sadržaj
adem_ks

На 9. месту
Prikaži sadržaj
МАЧАК

Prikaži sadržaj
8. goxy

Prikaži sadržaj
7. Банаћанин

Prikaži sadržaj
6.Ne_Vazim_Se

Prikaži sadržaj
5.Aleksandar3, познат и као Победоносцев и manje_zlo

Prikaži sadržaj
4.eremita

бронзана медаља
Prikaži sadržaj
al bundy

сребрна медаља
Prikaži sadržaj
inagadadavida

and GOLD is for
Prikaži sadržaj
-------------
Alekasandra iliti Sale nikad nije bio Победоносцев, i osim Eremite, ostali su za mene imali samo po koju ruznu rec, los komentar i sl. Znaci, nije onaj za kojeg sam mislila da jeste, taj je bio divna osoba, ali njega odavno nema na forumu...

Zadovoljna?

A mislila si na Salvantisa Biljo?:think:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top