Dolazak Tadića u Vukovar niko neće sprečiti

JA SUMADINAC

Domaćin
Poruka
3.793
Dolazak predsednika Srbije Borisa Tadića u Vukovar niko neće sprečiti, tvrdi predsednik Hrvatske Ivo Josipović i dodaje da je u Beogradu toplo dočekan i da se tome nije iznenadio.
Josipović: U Beogradu sam toplo dočekan i nisam se tome iznenadio

"Tadićev odlazak u Vukovar označava konačni razlaz srpske politike sa dosadašnjim politikama", rekao je Josipović.



Njegovi utisci o dvodnevnoj zvaničnoj poseti Srbiji su vrlo povoljni, jer je cilj takvih poseta da se grade dobri odnosi između država.



"U Beogradu sam toplo dočekan, nisam se tome iznenadio, ali mi je izuzetno drago. To nisam osetio samo kod političara, nego i na ulici", rekao je Josipović.



Kako prenosi portal Index.hr, Josipović je, govoreći o savetodavnom mišljenju Međunarodnog suda pravde o Kosovu, ocenio da je to "jako važna stepenica koja će uticati daljnji razvoj događaja među dvema državama".


Sad ce da padne jos jedno Tadicevo izvinjenje.:think:
 
Сад ће да иде да завапи за опроштај због стрељаних усташа.

Опростите нам, драге усташе :(

Кад год помислиш "Тадић је стварно пао ниско" он те изненади и нађе још неку нижу смрдљиву рупчагу да се у њу стровали и ваља у блату.
 
Сад ће да иде да завапи за опроштај због стрељаних усташа.

Опростите нам, драге усташе :(

Кад год помислиш "Тадић је стварно пао ниско" он те изненади и нађе још неку нижу смрдљиву рупчагу да се у њу стровали и ваља у блату.

Al pazi kad uvek pomislim nema nize , nema dublje , vec mu fekalije na usi izlaze , taj se jos dublje ukopa :dash:

Mozda i klekne...videcemo.:think:
A Bratunac mu bio predaleko...

Sta ce ti mozda...klekao je taj odavno :neutral:
 
Сад ће да иде да завапи за опроштај због стрељаних усташа.

Опростите нам, драге усташе :(

Кад год помислиш "Тадић је стварно пао ниско" он те изненади и нађе још неку нижу смрдљиву рупчагу да се у њу стровали и ваља у блату.

...alija sirotanovic je bio smeshan rudar u kakve se ovaj rupe zavlachi ...........:hahaha::hahaha:
 
...ja se plashim da on lagano klizi u muslimansku veru koliko u zadnje vreme klechi ...........:think:

Не брини се, опремљен је ботокс....

slika-RUCANOR-stitnici-za-kolena-8323x640.jpg
 
Што би спречавали?
Долази да слини,да се хвали хапшењима и прича о помирењу.
Док му се Вуковар смеје.Тужно и огавно у исто време.У творевини која је побила и протерала хиљаде и хиљаде његових сународника.
Творевини која уз то и признаје сецесију дела земље у чије име долази да се извињава.
Да то је његова величина,рећи ће другови граџани.
Ето му је.И њима.И антифашистићким мултиетничким сусједима.
 

Back
Top