Posao u Triglav Kopaonik osiguranju

Dobio sam poziv da se javim na razgovor. Interesuje me ako je neko imao iskustvo bas sa njima da da nekoliko uputa o tome koliko su slicni u radu i platama sa Delta Generali osiguranjem. Unapred hvala :)

Sad ce paperinos da ti odgovori- on sve zna! doktor za mlm, osiguranja, piramide i smrdljivu kozmetiku.:worth: Izvini Saint nisam mogao da odolim. Mislim da ti je najpametnije da odes na google i da nadjes info!
 
Sad ce paperinos da ti odgovori- on sve zna! doktor za mlm, osiguranja, piramide i smrdljivu kozmetiku.:worth: Izvini Saint nisam mogao da odolim. Mislim da ti je najpametnije da odes na google i da nadjes info!

Vec sam bio ali nisam mogao naci nista od iskustava,tako da ako nekoga bude bio bih mu zahvalan :) Mene interesuju konkretna iskustva,a ne price na fazon ''to ti mora biti tako''. ;)
 
Mene interesuju konkretna iskustva a ne nagadjanja.

Почни да радиш па ћеш видети. Али немој да мислиш да ћеш седети и чекати да ти паре падну са неба. Ипак, то све зависи од провизијске шеме друштва, али рад ће се сигурно исплатити.

У поређењу са Делта Ђенерали... :) па питај неког оданде колико зарађује :mrgreen:
 

Back
Top