Uticaj televizije na razvojni put zene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Admin Sredoje

Vruć 'leba i ajvar na njemu. Mljac.
Administrator
Poruka
112.193
Mali slagvort :)

Zbog Samante Džons spavala sa 1.000 muškaraca
FoNet | 21. 07. 2010. - 23:55h | Foto: Reuters

Engleskinja Kristina Sunders (30) toliko je oduševljena životnom filozofijom junakinje serije "Seks i grad" Samante Džons da je odlučila da potpuno promeni način života.


59705_kim-katral01-reuter-michael-caronna_f.jpg


Rešila je da svakog muškarca odvuče u krevet i tvdi da je u poslednjih deset godina spavala sa 1.000 mladića.

"Samanta besomučno koristi muškarce i ponosna je na to. Želela sam da imam njeno samopouzdanja", rekla je Kristina, koja kaže da je imala seks sa najmanje jednim muškarcem sedmično.

Pre nego što je krenula stopama Samante Džons, Kristina je bila potpuno nezainteresovana za muškarce i kao studentkinja univerziteta u Bristolu nije imala nijednu vezu.

"Nešto se sa mnom desilo kada sam odgledala prvu epizodu serije 2000. godine. Do 2003. sam već imala 300 recki i postala sam zavisnik od seksa. Kada sam nedavno shvatila da sam u jednoj sedmici spavala sa 15 muškaraca, odlučila sam da nešto uradim", kaže Kristina koja trenutno apstinira jer želi pronađe nekoga koga će zista voleti. Baš kao i Samanta na kraju serije!


Koliko televizija utice na zivot i postupke?
 
ovo je spam ..sash biti obrisan:D

Nije spam, izuzetno je relevantno. Primecujes kako je serija nedosledna. Cetiri zene svrljaju, zive kao da ne postoji sutra, to su moderne, nezavisne zene itd. A onda pred kraj serije i verovatno u filmovima (ispravite me ako gresim jer ih nisam odgledao) svaka nalazi svog princa na belom konju koji ih u poodmaklim godinama spasava od usedelistva. Manje vise sto je to obicna mastarija (jer zenu koja je bila sa 1000 muskaraca niko ne moze pozeleti na vise od 15 min, a neko ko brine za svoje zdravlje ni na toliko), vec je i sama serija/film nedosledna u svojoj poruci.
 
ja imam prijateljicu koja redovno sizi posle svake odgledane romanticne komedije, svadje sa muzem posle takvih filmova su prosto zagarantovane :eek:

ps ni muskarci nisu bas "cisti" - u svakom od njih lezi bar jedan luk skajvoker, rambo, roki..... i naravno dzej :zcepanje:

Da, ponekad ljudi gube kontakt sa realnoscu i stavove o zivotu grade na osnovu iskustava iz filmova. Mada, kad je rec o muskarcima, mislim da u danasnje vreme, ovi pozitivci i dobri momci vise nikom ne predstavljaju uzor.
 
Nije spam, izuzetno je relevantno. Primecujes kako je serija nedosledna. Cetiri zene svrljaju, zive kao da ne postoji sutra, to su moderne, nezavisne zene itd. A onda pred kraj serije i verovatno u filmovima (ispravite me ako gresim jer ih nisam odgledao) svaka nalazi svog princa na belom konju koji ih u poodmaklim godinama spasava od usedelistva. Manje vise sto je to obicna mastarija (jer zenu koja je bila sa 1000 muskaraca niko ne moze pozeleti na vise od 15 min, a neko ko brine za svoje zdravlje ni na toliko), vec je i sama serija/film nedosledna u svojoj poruci.

hm, a zasto nekome u cetrdesetoj ne moze da se desi ljubav posle gomile promasaja? :think:
sta, zena u cetrdesetoj ne treba da zivi? ili treba da se uda u dvadesetoj da bi se reklo da nije babadevojka?
 
hm, a zasto nekome u cetrdesetoj ne moze da se desi ljubav posle gomile promasaja? :think:
sta, zena u cetrdesetoj ne treba da zivi? ili treba da se uda u dvadesetoj da bi se reklo da nije babadevojka?

Ne, ne nisi me bas najbolje razumela. Stvar je u tome da one nalaze na kraju dobre, pozeljne partnere i po pitanju karaktera i po pitanju fizickog izgleda i po pitanju socijalnog statusa. Zena u cetrdesetoj, ako i nadje ista mora da ide po logici daj sta das. Ovakvi muskarci kakve su ove babadevojke uspele da ulove dostupni su samo devojkama u dvadesetima koje imaju veci izbor i mogucnosti. Kada prodju magicne dvadesete, sve se menja, barem kada je rec o kolicini paznje koju zena dobija.
 
Ne, ne nisi me bas najbolje razumela. Stvar je u tome da one nalaze na kraju dobre, pozeljne partnere i po pitanju karaktera i po pitanju fizickog izgleda i po pitanju socijalnog statusa. Zena u cetrdesetoj, ako i nadje ista mora da ide po logici daj sta das. Ovakvi muskarci kakve su ove babadevojke uspele da ulove dostupni su samo devojkama u dvadesetima koje imaju veci izbor i mogucnosti. Kada prodju magicne dvadesete, sve se menja, barem kada je rec o kolicini paznje koju zena dobija.

Au, sine, koja količina generalizacija u 5 rečenica :lol:
 
Mali slagvort :)




Koliko televizija utice na zivot i postupke?


...eee...shta uradi truli kapitalizam od partizanke Mare...utiche putem TV-a i svih onih sharenih reklama na mladu partizanku tako da napravi apsolutnu kupohlicharku od nje...pa preko nemoralnih emisija tipa vecc navedenog Sex i grad hocce da naprave promiskuitetnu osobu od mlade revolucionarke...:hahaha:

...no, najvishe uticaja na razvojni put zhene, kako ti-toTabe velish, imaju striperi i barovi u kojima rade...uticaj je ochigledan...sad se i revolucionarke razumeju u kriv...i prav...:lol:
 
Ne, ne nisi me bas najbolje razumela. Stvar je u tome da one nalaze na kraju dobre, pozeljne partnere i po pitanju karaktera i po pitanju fizickog izgleda i po pitanju socijalnog statusa. Zena u cetrdesetoj, ako i nadje ista mora da ide po logici daj sta das. Ovakvi muskarci kakve su ove babadevojke uspele da ulove dostupni su samo devojkama u dvadesetima koje imaju veci izbor i mogucnosti. Kada prodju magicne dvadesete, sve se menja, barem kada je rec o kolicini paznje koju zena dobija.

gresis, ali veruj mi. pre bih crkla ko pas sama nego da idem po principu - daj sta das.
 
...eee...shta uradi truli kapitalizam od partizanke Mare...utiche putem TV-a i svih onih sharenih reklama na mladu partizanku tako da napravi apsolutnu kupohlicharku od nje...pa preko nemoralnih emisija tipa vecc navedenog Sex i grad hocce da naprave promiskuitetnu osobu od mlade revolucionarke...:hahaha:

...no, najvishe uticaja na razvojni put zhene, kako ti-toTabe velish, imaju striperi i barovi u kojima rade...uticaj je ochigledan...sad se i revolucionarke razumeju u kriv...i prav...:lol:

Jes' vala, pre toga Mara nije imala pojma ni kako izgleda ni čemu služi, a kamoli da li je kriv ili prav :andjeo:

Jok, brate, nego je pre toga propaganda učila da se zaprepastiš svaki put kad ga vidiš kao da ti je prvi :mrgreen:
 
Jes' vala, pre toga Mara nije imala pojma ni kako izgleda ni čemu služi, a kamoli da li je kriv ili prav :andjeo:

Jok, brate, nego je pre toga propaganda učila da se zaprepastiš svaki put kad ga vidiš kao da ti je prvi :mrgreen:

...nisam ja izmislEo onu staru...al' se razumeš k'o Mara u kriv...puteljak...:mrgreen:...a ove današnje Mare se razumeju u puteve, bogeCa mi..."GPS" je Ćudo...:lol:...i zato Fala uticaju kapitalistiĆkog TV-a, stripera i sveg ostalog...:lol:

...koga danas interesuje koji ti je ( vrag )...:lol:...i još jednom...Fala propagandi što ne uči više "kako se zaprepastiti"...( osim na gabarite ) :hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top