Mozilla Firefox 3.0 - memorisanje adresa?

Ako mislis na istoriju pregleda. (HISTORY)

Idi u mozili na tools zatim na options zatim na privacy i odstikliraj opciju KEEP MY HISTORY AT LEAST 90 days

Ako mislis da ti ne cuva adrese koje kucas u address bar-u

onda idi isto Na tools zatim na options zatim na privacy odstikliraj opciju gde pise REMEMBER WHAT I ENTER IN FORMS AND THE SEARCH BAR
 
Šta treba podesiti pa da se ne umemoriše svaka adresa koja se poseti? :confused: Tj., kako se memorišu željene adrese?
Ranije sam koristila verziju 2.0.0.20 i bila skroz zadovoljna, ali se nešto "zeznulo" pa sam prešla na ovu verziju. I sad šta god da ukucam u pretragu, umemoriše se u bar sa adresama. :confused:

Klikni na zvjezdicu sa desne strane web adrese i otvoriće ti se prozorčić sa ponudom da adresu memorišeš u Bookmars Toolbar,Bookmars Menu ili Unsorted Bookmars.Dalje ćeš se već snaći...
 
Ako mislis na istoriju pregleda. (HISTORY)

Idi u mozili na tools zatim na options zatim na privacy i odstikliraj opciju KEEP MY HISTORY AT LEAST 90 days

Ako mislis da ti ne cuva adrese koje kucas u address bar-u

onda idi isto Na tools zatim na options zatim na privacy odstikliraj opciju gde pise REMEMBER WHAT I ENTER IN FORMS AND THE SEARCH BAR

Mislila sam na ovo drugo. :)
Sredila sam sad. Hvala ti mnogo. :)

Od koga ti to sakrivas ili ko ti kontrolise sajtove posecujes :)

Niti sakrivam, niti ko kontroliše, već mi se juče u address bar umemorisalo sve što sam pretraživala, a izbrisalo ono što je Bookmarkovano. :confused: A to mi se sa starijom verzijom nije dešavalo.

Klikni na zvjezdicu sa desne strane web adrese i otvoriće ti se prozorčić sa ponudom da adresu memorišeš u Bookmars Toolbar,Bookmars Menu ili Unsorted Bookmars.Dalje ćeš se već snaći...

Snašla sam se. Hvala i tebi. :)
 

Back
Top