Zivotni cilj?

Koji je vas zivotni cilj...Mislim da onaj zavrsiti skolu,faks,zaposliti se uopste nije interesantan ....;)

na listu bih stavio da pojedem dosta ukusnih jela,da se nagledam dobrih horrora i da naprave nastavak horror Nocturne igrice iz 1999 koju upravo igram po 10000000 put (prokleto dobra koci mi):sad2: i da kupim bembaru i audija,da se ugojim par kila i da nadjem neku koja nije krndelj za duzu vezu a da mogu da opstim sa njom i da mi udovoljava i da me ne smara puno. trebam se posvetiti i drugim zivotnim ciljevima kao sto su jelo,skola da bi kupio bmw ili audi!:)
 
Da obidjem svet,da svud staknem prijatelje(osim u Indiji i slicnim zemljama),posle toga da zagradim kucu negde gde je sve lepo i vrvi od prirode(da bude blizu nekog grada),da napisem svoju knjigu o tome kako sam putovao svetom i to je to.Nista vise mi ne treba n_n
 
Hmm..sem faksova i tih sranjeta?
Da obidjem sve veeelikeee, ma najvece fudbalske stadione na sveetuuuu i prisustvujem svim superklasicima, elklasicima i ostalim klasicima i derbijima :trep

to mi prvo pade na pamet.
 
A niko nije pomislio da otvori neki humanitarni fond? Ili da pomogne deci bez roditeljskog staranja, ili ljudima sa invaliditetom
To otkad su onomad( a kad bese?) uhapsili Rebracu aka Majku Tereziju novog milenijuma( u telu italijanske/americke manekenke ) svi su se obeshrabrili da tako nesto osnuju :(
 
Moj cilj je da pomazem drugima i nastavim da budem darezljiv, sto vise darezljiv. :3

Ja sam inace vec darezljiv, recimo, skoro smo zavrsili jedan projekat u okviru jednog mog projekta sa strane, i imali smo zagarantovanih $4'500. Od toga je programeru trebalo da ide nekih $1'020 ali igrom slucaja nismo mogli da ispunimo kriterijume (usled nedostatka vremena) i morali smo da spustimo cenu na nekih $3'300, sto je znacilo manje novca za programera. I nista, platim ja programera unapred $1'020 svejedno iako ne treba toliko da ga platim, iako jos nismo zavrsili projekat i jos nismo dobili tih $3'300.
 
A niko nije pomislio da otvori neki humanitarni fond? Ili da pomogne deci bez roditeljskog staranja, ili ljudima sa invaliditetom
To otkad su onomad( a kad bese?) uhapsili Rebracu aka Majku Tereziju novog milenijuma( u telu italijanske/americke manekenke ) svi su se obeshrabrili da tako nesto osnuju :(
A niko nije spomenuo ni vecni mir u svetu i gladnu decu i ostalu nejac Afrike . :(
 
Posto ovo, pretpostavljam, znaci ono sto planiramo da ostvarimo, onda ovako:
da zavrsim skolu, zaposlim se u struci, proputujem svet, upoznam razne kulture, obicaje, mentalitete, da naucim sto vise jezika, usvojim neko cokoladno dete :heart:, udam se ( ako pronadjem nekoga ko mi odgovara )...
 
Zivotna ambicija, mada mozda vise onako fantaziranje - Da uradim nesto istorijski bitno(pa mozda i lose :evil:)

A cilj, pa da zivim lagodnije od mojih roditelja,ili preciznije da sebi obezbedim stabilan i nepresusni izvor novca(npr izdavanjem), i time sebi obezbedim lagodan ostatk zivota, nakupim se sto vise iskustva, a ne da serem u prazno ko sto ovde imamo obicaj da radimo, samim tim da proputujem svet, voleo bih da barem godinu-dve zivim u Velikoj Britaniji, ili u nekoj English-speaking zemlji,ima jos dosta, mrzi me da pisem vise :sad2:
 
Poslednja izmena:
Postanem poznati advokat, i takodje poznati pisac.Imam 3 dece(mozda i vise), kupim vilu, dzipce, jednog oldtajmera, i jednog sportskog autica i da si zivotarim posle...

ja tužilac... :evil:
pisac, takođe.... :D
2 dece (možda i više)
vila nije na odmet. :whistling:
džip mi ne treba...
ostalo može... :cool:
i, najviše od svega, da sve to kupim od svog, lično zarađenog novca... :)
 
nemam neke opšte ciljeve tako taksativno da nabrojim
da provedem što veći deo života radeći stvari koje volim
što više stanja blaženstva
što više opijata, muzike, žurki i je.bačine
u načelu i da završim fax
i ostavim makar jedno detence za sobom
 

Back
Top