Zivotni cilj?

Tjika Putin je stara garda, zato ministarke idu kod njega...:lol:

Brate, ti uzmi svi resori, od ministarstva finasija pa do DKCK...Ali mi ne diraj sponzorstvo.:lol:

Nego sta, da je shmele, jeste :lol:

soviet_president.jpg

Ohoho, hvala, potrudicu se da vratim tante za kukuriku, nego da vidimo el ce da da Jelena, posto spominje neku diktaturu, a i nzm dal sam tolko reliable :lol:

ja sam ovde diktator,ideje se iznose kad diktator kaze.
Diktator je rekao svoje.


Ih, ajde? :lol:
Ja sam uvek in za otvorenu diktaturu, inace se stalno gubim na politici na tu foru, al cudna bi ovo diktatura bila :lol:
Dobro dobro -.-

Mogu ja da odem u drugu drzavu, pa kada tamo postanem diktator, pa kada bude bilo okupljanje radi boljih komsijski odnosa, pustacu ja bd :evil:
 
Moj životni cilj je da postanem poznat pisac.Imam 13 godina,a već pišem dosta pesama više od 200 komada.Mislim da sam dobar u tome i želim da ih podelim sa svima.Imam pesme na internetu,ali to nije dovoljno.Nikada nisam ni pomišljao da ću ovo želeti,ali ipak želi.Po pesmama me zna cela škola,ali,kao što rekoh,to nije dovoljno.Šta da radim?:dash:
 
Moj životni cilj je da postanem poznat pisac.Imam 13 godina,a već pišem dosta pesama više od 200 komada.Mislim da sam dobar u tome i želim da ih podelim sa svima.Imam pesme na internetu,ali to nije dovoljno.Nikada nisam ni pomišljao da ću ovo želeti,ali ipak želi.Po pesmama me zna cela škola,ali,kao što rekoh,to nije dovoljno.Šta da radim?:dash:
Brao marko care ljubi te cika:zag:
 
Moj životni cilj je da postanem poznat pisac.Imam 13 godina,a već pišem dosta pesama više od 200 komada.Mislim da sam dobar u tome i želim da ih podelim sa svima.Imam pesme na internetu,ali to nije dovoljno.Nikada nisam ni pomišljao da ću ovo želeti,ali ipak želi.Po pesmama me zna cela škola,ali,kao što rekoh,to nije dovoljno.Šta da radim?:dash:

sinemoj,poezija je crkla ,ako nisi znao ;)
nema leba od toga,mozes da pises,al ces od toga ziveti..samo na ulici :P

zao mi je sto ti rusim snove,ali batali taj cilj,radi samo iz zadovoljstva
 
sinemoj,poezija je crkla ,ako nisi znao ;)
nema leba od toga,mozes da pises,al ces od toga ziveti..samo na ulici :P

zao mi je sto ti rusim snove,ali batali taj cilj,radi samo iz zadovoljstva
pa ako ne radi iskljucivo iz zadovoljstva,onda u najboljen slucaju moze biti autor,nikako stvaralac ili umetnik
msm kakav je pesnik pesnik koji ne pise iz zadovoljstva
 

Back
Top