Da li su vase Emocije najvaznije ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Stari Lisac

Primećen član
Poruka
589
Zivot kao zivot , nekad lep nekad ne .Dodje period kada se sve srusi na glavu , sve krene naopako , i nije vam ni do cega, pritom imate nekoga ko vam je drag , da li ocekujete od njega da kada vam je tesko bude vasa podrska ili ocekuje da se i pored sve muke koje imate on i dalje nalazi u centru univerzuma?
 
Stari Lisac:
Zivot kao zivot , nekad lep nekad ne .Dodje period kada se sve srusi na glavu , sve krene naopako , i nije vam ni do cega, pritom imate nekoga ko vam je drag , da li ocekujete od njega da kada vam je tesko bude vasa podrska ili ocekuje da se i pored sve muke koje imate on i dalje nalazi u centru univerzuma?

Emocije Centra Univerzuma nisu vazne....na zalost i njemu, tj. Centru Univerzuma, dosao je period kada mu se sve srusilo na glavu :( ....pa i on ima glavu, iako je zensko....a i probleme...I da, ocekivao je da bude Vasa podrska i cekao je na to....ali Vi niste trazili podrsku od njega...tako je odustao, sumnjajuci da ste pronasli podrsku na drugoj strani...sada se nada da cete mu se vratiti....i oprostiti sve ucinjeno, kao i neucinjeno....kao sto i on Vama sve oprasta....jer je to zakon Univerzuma...da svako ima svoj Centar Univerzuma, a Vi ste moj, verovali ili ne....
 
Sto bi rekli i u dobru i u zlu. Veza nije samo sex, ili lepi trenuci. Naravno da mi dodje pomracenje Sunca sa vremena na vreme, i tada mi treba neko kome cu da se isplacem na ramenu, ko ce da me zagrli...To ocekujem od njega, to moze i on da ocekuje od mene. Kazu da za plakanje na ramenu sluze prijatelji, ali je ipak zagrljaj onoga koga volis nekako... drugaciji. Cini mi se da nekako vise uliva snagu i pozitivnu energiju. To sam shvatila tek nakon sto sam godinu i nesto bila singl.
 
Znas sta Stari, nekako mi dodje logicno da se dvoje podrzavaju u teskom situacijama, ako postoji medjusobna ljubav i postovanje... ali mi sami uvek nekako uspemo da iskomplikujemo stvar, cesto smo mnogo osetljiviji, ranjiviji u tim periodima, pogresno tumacimo reci i dela onog drugog... :roll:
 
kety:
Znas sta Stari, nekako mi dodje logicno da se dvoje podrzavaju u teskom situacijama, ako postoji medjusobna ljubav i postovanje... ali mi sami uvek nekako uspemo da iskomplikujemo stvar, cesto smo mnogo osetljiviji, ranjiviji u tim periodima, pogresno tumacimo reci i dela onog drugog... :roll:
Da znas ovo si zaista dobro rekla , zaista ponekad sve ispadne naopako , iako si zeleo-la suprotno.
Eh takvi smo ti mi ljudi , komplikovani , ranjivi ,
mada ponekad kratka kapisla kosta glave.
Pozdrav svima
 
Centar Univerzuma:
Stari Lisac:
Zivot kao zivot , nekad lep nekad ne .Dodje period kada se sve srusi na glavu , sve krene naopako , i nije vam ni do cega, pritom imate nekoga ko vam je drag , da li ocekujete od njega da kada vam je tesko bude vasa podrska ili ocekuje da se i pored sve muke koje imate on i dalje nalazi u centru univerzuma?

Emocije Centra Univerzuma nisu vazne....na zalost i njemu, tj. Centru Univerzuma, dosao je period kada mu se sve srusilo na glavu :( ....pa i on ima glavu, iako je zensko....a i probleme...I da, ocekivao je da bude Vasa podrska i cekao je na to....ali Vi niste trazili podrsku od njega...tako je odustao, sumnjajuci da ste pronasli podrsku na drugoj strani...sada se nada da cete mu se vratiti....i oprostiti sve ucinjeno, kao i neucinjeno....kao sto i on Vama sve oprasta....jer je to zakon Univerzuma...da svako ima svoj Centar Univerzuma, a Vi ste moj, verovali ili ne....
jel se to nama sam Bog javio ili mi se cini? ajde deco na molitvu
:)
 
Ajatolah se uplasio da nije slucajno Stari lisac Bog , pa jos licno. :)

Gore pomenuti gospodin, po nicku Ajatolah je, pretpostavljam, licno / nije dvolicno/ sebi birao ime pod kojim ce se ovde javiti. Stari Rimljani su rekli: Nomen est omen. / Ime je znak/... Pa sad mi tu kao nesto o Bogu u liku i delu Starog lisca. Ma covek je faca cim je sebe nazvao jednim tako jasnim i mangupskim nikom / Stari lisac, naravno/.
 
Milena_9:
Ajatolah se uplasio da nije slucajno Stari lisac Bog , pa jos licno. :)

Gore pomenuti gospodin, po nicku Ajatolah je, pretpostavljam, licno / nije dvolicno/ sebi birao ime pod kojim ce se ovde javiti. Stari Rimljani su rekli: Nomen est omen. / Ime je znak/... Pa sad mi tu kao nesto o Bogu u liku i delu Starog lisca. Ma covek je faca cim je sebe nazvao jednim tako jasnim i mangupskim nikom / Stari lisac, naravno/.

:lol: :twisted: eh BOG ili Deda Mraz ...ko zna , thanks Milena.
 
ajatolah:
ne - mislio sam na osobu pod nickom centar universuma
citaj malo bolje milena

samo da razresim zabunu, ova tema je bila upucena meni, od strane Starog Lisca,iz razloga nesporazuma izmedju nas dvoje, pa sam ja tako i odgovorila, a on je shvatio. Znaci, Ajatolah, procitaj ponovo post pod mojim nickom i bice ti jasnije... nisam nikakav centar univerzuma....ovo je trebalo da bude nick za jednokratnu upotrebu, ali sad ispade za dvokratnu, nema veze... :) a nisam ni gost, nego clan, ali to je vec druga prica....
Milena pozdrav
 
Centar Univerzuma:
ajatolah:
ne - mislio sam na osobu pod nickom centar universuma
citaj malo bolje milena

samo da razresim zabunu, ova tema je bila upucena meni, od strane Starog Lisca,iz razloga nesporazuma izmedju nas dvoje, pa sam ja tako i odgovorila, a on je shvatio. Znaci, Ajatolah, procitaj ponovo prva dva posta i bice ti jasnije... nisam nikakav centar univerzuma....ovo je trebalo da bude nick za jednokratnu upotrebu, ali sad ispade za dvokratnu, nema veze... :) a nisam ni gost, nego clan, ali to je vec druga prica....
Milena pozdrav
kome je tema bila upucena to se ne vidi ali se vidi da milena voli da se nastavlja-ja sam se ionako samo zezao a milence me prvo prozivalo ne prihvatajuci salu-ali nema veze-nego
pisi moj nick malim slovom ubuduce-will ya? poz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top